Behzat Ç.’nin yeniden başlamasıyla ilgili haberler doğru mu?

Star TV’de ekrana gelen ve yayınlandığı süre içerisinde izleyicisini mutlu etmeyi başaran Behzat Ç. dizisiyle ilgili iddia sosyal medyayı heyecanlandırmaya yetti. İddiaya göre fenomen dizi Behzat Ç., Ocak ayında yeniden ekranda olacaktı. Behzat Ç:’nin yeniden ekran macerasına başlayacağı doğru mu? Gerçekten de haber iddianın ötesinde bir doğruluk payı taşıyor mu?

BEHZAT Ç. İNTERNET ORTAMINDAN SANSÜRSÜZ DE YAYINLANABİLİR

Türkiye’de televizyon tarihinde en çok konuşulan diziler arasında yer almayı başaran anti kahraman “Komiser Behzat”ın “Bir Ankara Polisiyesi” sloganıyla yayınlanan maceraları Türk izleyicisinin bir hayli dikkatini çekmişti.

Behzat Ç. hakkında Ekşi Sözlük’te ortaya atılan “yeniden başlayacak” iddiası ve dizinin senaristi Emrah Serbes’in tweeti hem Sözlük’te hem de sosyal medyada heyecan yarattı. Twitter’da Behzat Ç. TT yani en çok konuşulan konular arasına girdi. Paylaşımlarda bu haberin sadece bir iddia değil gerçek olması temenni edildi.

İddiaya göre Behzat Ç.’nin Ocak ayında sevenleriyle buluşabileceği konuşuluyor. Dizinin internet ortamından yayınlanacağı ve sansürsüz bir şekilde izleyicisinin karşısına çıkabileceği de senaryolar arasında.

BEHZAT Ç. TWITTER’DA  TT OLDU

Ekşi Sözlük’te “Behzat Ç’nin yeni sezonda tekrar başlaması” başlığı altında dizinin senaristi Emrah Serbes’in de bulunduğu bir fotoğrafın paylaşılması heyecan yarattı. Başlıkta dizinin yeniden başlaması yönünde çalışmalar yürütüldüğü iddia ediliyordu.

ÇOK SAYIDA ETKİLENİŞİM ALDI

Konunun Ekşi Sözlük’te konuşulmasının ardından Emrah Serbes, Twitter’daki hesabından “Görüşüyoruz olabilir” şeklinde bir tweet atması dizinin müdavimlerini daha da heyecanlandırdı. Yüzlerce kişinin retweet edip, 2 bin 500’den fazla kişinin de”beğendiği” bu tweet sonrasında sosyal medyada “Behzat Ç. Yeniden” etiketi altında dizinin yeniden yayınlanması için çok sayıda tweet atıldı.

Şimdi yapımcıların bu sese ne derece kulak verip vermeyecekleri konuşuluyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]