Bedava Tubidy müzik indirme programı ile kota derdine son

İnternet ortamında özellikle mp3 indirmek isteyenlerin çok büyük rağbet gösterdikleri Tubidy yine zirvede. Beğendiğiniz müzik ve videoları ister mp3, ister mp4 olarak indirebileceğiniz, kendi video izleme listelerinizi oluşturabileceğiniz tubidy sitesi hem İOS hem de Android telefonlarda kullanışlılığı nedeniyle en çok tercih edilen mobil indirme programı olma özelliğini koruyor.

Peki nedir tubidy, tubidy sitesine nasıl ulaşılır, tubidy mobil indirme nasıl yapılır, tubidy hakkında merak ettiklerinizi sizler için haberleştirdik.

Tubidy uygulamasını Tubidy.mobi adresinden indirebilir ya da internet üzerinden sitesine giderek tercih ettiğiniz video veya müzik programını indirebilirsiniz. Tubidy hem Apple Appstore ve hem de android telefonlardan Google play’da arama kısmına Tubidy yazarak mp3 ve mp4 müziklerinizi indirebilirsiniz.

Tubidy’in tercih edilme sebeplerinin başında uygulamanın kolaylığı yanı sıra kota dostu olması. Üstelik tubidyde tüm indirme ve kayıt işlemlerini ücretsiz olarak yapabiliyorsanız. Üstelik birkez indirdiğiniz müziği artık internet olmadan da tekrar tekrar dinleyebiliyorunuz.

Tubidy hangi mobil araçlarda kullanılır?

Tubidy masa üstü bilgisayar ve tabletlerinizden online olarak kendi web sitesi üzerinden kullanılabildiği gibi mobil uygulaması üzerinden istediğiniz video, müzik ve Mp3’leri PC’ye ya da iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad cihazlarınıza yani Apple cihazlarına indirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Üstelik yalnız müzik veya video değil en sevdiğiniz filmleri de tubidy ile indirebilirsiniz.

Tubidy’nin resmi olarak bir APK dosyası ya da Android işletim sistemi için bir sürümü bulunmadığı için; android cihaz kullanan üyeler ve kullanıcılar indirme işlemlerini web browser aracılığı ile Tubidy’nin resmi sitesi üzerinden gerçekleştirebilmekteler.

Tubidy ile indirilebilen video formatları 3GP ve Mp4 şeklinde olup; Tubidy ile indirilebilen müzik formatları ise; Mp3 ve Mp4 şeklindedir.

Tubidy sitesine gitmek için tıklayınız

Tubidy Playlist Özelliği

Tubidy’de Playlist özelliğini kullanmak için video araması yapılır ve çıkan sonuçlardan istenilen videoya tıklanır. Sonrasında ise altında kısmında bulunan Add to Playlist butonuna tıklanır. Bununla birlikte otomatik olarak bir Playlist oluşturmuş olursunuz. Oluşturulan bu Playlist’e daha sonra isteğe bağlı isim verilebilir. Tubidy’de bu oluşturulan listeye ulaşmak için ise My Account menüsünde bulunan My Playlist üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tubidy Video Yükleme

Tubidy’e üye olunduğunda video yüklemesi dahi yapılabilir. Tubidy’e video yüklemek için yapılması gereken menü bölümünden My Account butonuna tıklanır ve Upload sekmesinden video kolaylıkla yüklenebilir.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

sevdaozcan 19 Ağustos 2017

Bence super

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]