BBG evinin 05 Melih’i Büyü 2 ile sahalara döndü!

Biri Bizi Gözetliyor evi adlı yarışmada ismi “05 Melih” olarak hafızalara kazınan Melih Değirmenci Büyü 2 filmi ile sahalara döndü. BBG evinden sonra kariyerine oyuncu olarak devam eden Melih bu kez de Büyü 2 filminde rol gereği kendini yaktı…

BBG yarışmasında 200’li yıllarda adeta bir efsaneye dönüşen ve yarışmadan sonra oyunculuğa başlayarak 3 dizi, 2 TV filminde rol alan, bununla da hızını alamayıp bir de albüm çıkaran Melih Değirmenci tam şöhretin zirvesindeyken bambaşka bir karar almış ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okurken yurt dışına gitmişti.

Eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen Melih birkaç farklı sektörde iş denemesinin ardından oyunculuğa geri döndü. Yapımcılığını Servet-Ebru Aksoy’un; yönetmenliğini Adnan Güler’in yaptığı ve 23 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Büyü 2 filminde Melih kendini yaktı. Filmde rol gereği kendini yakarak ölmesi gereken Melih bu sahne için dublör kullanmadı. Melih yanma sahnesi sırasında çok zorlandığını, soğutucu jel kullanılmasına rağmen çok acı çektiğini açıkladı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]