BAYRAM COŞKUSU VE EĞLENCESİ SAPPHIRE ÇARŞI’DA YAŞANIYOR

Sapphire Çarşı ziyaretçileri Ramazan Bayramı’nın coşkusunu müzik dolu keyifli bir etkinlikle yaşayacaklar. Bayramın birinci ve ikinci günü gerçekleşecek etkinlikte, birbirinden renkli kostümleriyle yürüyen enstrümanlar, aynı zamanda gözlere de görsel bir şölen sunacak.

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; ziyaretçilerine birbirinden renkli ve keyifli etkinlikler sunmaya devam ediyor. On bir ayın sultanı Ramazan’ı İstanbullulara, birbirinden güzel etkinliklerle dolu dolu yaşatan Sapphire Çarşı, şimdi de Ramazan Bayramı’nı coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor.

sapphire-bayram-etinlik
Sapphire Çarşı ziyaretçileri Ramazan Bayramı’nın coşkusunu müzik dolu, keyifli bir etkinlikle yaşayacaklar. Bayramın birinci ve ikinci günü gerçekleşecek etkinlikte, birbirinden renkli kostümleriyle yürüyen enstrümanlar ziyaretçilere, neşeli ve keyifli bir bayram yaşatacak. Bayram sevincini müzik keyfiyle buluşturacak olan yürüyen enstrümanlar, aynı zamanda gözlere de görsel bir şölen sunacak. Hem yetişkinler hem de çocuklar için keyifli ve kaliteli vakit geçirmenin adresi olan Sapphire Çarşı’da bayram şenliği, 28 ve 29 Ağustos günlerinde devam edecek.
Sapphire Çarşı Hakkında:
Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor. Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]