Başarılı oyuncu İsrafil Köse hayatını kaybetti

Dizi ve tiyatro oyuncusu İsrafil Köse, geçirdiği motor kazası sonrası tedavi gördüğü hastanede verdiği yaşam savaşını bu sabah saatlerinde maalesef kaybetti. Başarılı oyuncu başında kaskı olmasına rağmen kurtulamadı. İsrafil Köse’nin sevenleri ve sanatçı arkadaşları ise yasta.

Hürriyet’in haberine göre İsrafil Köse’nin menajerinin anlattıkları şöyle:

“İsrafil uzul yıllardır motor kullanıyordu. Dün sabah motoruyla giderken park halindeki bir taksi kapısını açınca çok kötü bir çarpışma olmuş. Yaklaşık 30 metre sürüklenmiş. Kaskı olmasına rağmen çok ağır yaralanmıştı. Bu sabah 2.30’da hayatını kaybetti. Çok üzgünüz”

Oyuncunun sanatçı arkadaşları İsrafil Köse’nin hayatını kaybetmesi nedeniyle büyük bir üzüntü yaşadı. Oyuncu yönetmen Hamdi Alkan, “Mekanın cennet olsun kardeşim….Kahroldum… #israfilköse” şeklindeki duygusal mesajı paylaştı.

UMUT OĞUZ KAHROLDU

İsrafil Köse’nin yakın arkadaşı Umut Oğuz, acı haberin ardından duygularını şu sözlerle dile getirdi; ‘Gözlerimden kayan yaşla uyandım. Hissettim belki gittiğini. Her şeyi atlattın, bunu da atlatırsın dedim. Yavrun için dön diye dualar ettim. Başında nöbet tutan Çeto’yu aradım. Gitti dedi. Şaka yapıyordur dedim. Öldü dedi. Düğüm var ya o düğüm. Gık edemezsin. Kalırsın mal gibi. Kusuruma bakma ama bu olmadı kardeşim. Gördüğüm göreceğim en sorumsuz, en zararsız, en rahat adamdın ve işte o rahatlığın aldı seni bizden. Hep ölmeye oynadın. Belki gitmek istedin ama gittiğin yerde bu dünyadaki dostlarına yaptıklarını yapma. Bizi üzdün oradakileri üzme. Adın nezaman geçse gülen ben, şimdi çok ama çok üzgünüm senin yüzünden. Tokatlayıp küfretmek istiyorum seni hep yaptığım gibi, sonra yaptığın bir saçmalığı anlatıp kahkahalarla sarılmak. Keşke geçen aradığında geç kalmayaydın da bir sarılaydık. Çok saçma gittin kardeşim. Çok. Mekanın cennet olsun.’

Medyabey ailesi olarak İsrafil Köse’ye Allahtan rahmet diliyoruz…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]