Barun Sobti Mesut Yar’ın programına neden konuk olmadı?

Kanal 7’nin davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Bir Garip Aşk dizisinin Arnav’ı Barun Sobti’nin ziyaretiyle ilgili ilginç detaylar ortaya çıktı. Sobti’nin canlı yayında fazla görünmemesinin nedeni belli oldu.

Sözleşme gereği Bir Garip Aşk’ın Arnav’ı Barun Sobti’yi sevenleri fazla göremedi. Buna rağmen araya giren yetkililer oyuncu ve menajerini ikna etmeyi başardı. Böylece kısa bir süreliğine de olsa Sobti Ülke TV’nin canlı yayınına çıkabildi. Fakat kendisine iki soru sorulabilir kaydıyla.

Posta Yazarı ve CNNTürk’te Burada Laf Çok’u sunan Mesut Yar, Okan Bayülgen’in programı Dada’da  Sobti’yi kendi programında konuk edeceğini duyırmuştu. Ama bu olmadı. Mesut Yar yayında Sobti’nin yayına çıkamayacağını söyledi. Ünlü oyuncunun Mesut Yar’ın programına çıkmamasının nedeni belli oldu. Çünkü Barun Sobti’nin sözleşmesine göre canlı yayına çıkması yasaktı.

Bu nedenle Sobti Burada Laf çok programına çıkamadı.

Hintli oyuncu, Kanal 7’de yayınlanan Söz ve Müzik programına da katılacaktı. Ama aynı nedenle bu programa da katılamadı. Programda Sobti’nin Türkiye ziyareti ile ilgili detaylara ve ziyaret görüntülerine de yer verildi.

Bu arada programda  #bencearnav karakteri ile yapılan paylaşımlar sosyal medya Twitter’da TT oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]