Barcelona taraftarı Arda Turan’ın arabasına saldırdı

İspanya’nın köklü kulüplerinden olan Barcelona’da forma giyen Arda Turan geçtiğimiz gün, hayranları tarafından şok bir tepkiyle karşı karşıya geldi. Arda Turan, hayranlarına ilgi göstermediği için tepki topladı.

Milli futbolcu Arda Turan, Barcelona’nın Sant Joan Despi’deki tesislerinde dün yaptığı antrenmanın ardından çıkış yaparken arabasını durdurmayıp, penceresini açmadığı için küçük hayranları tarafından büyük bir tepki aldı.

“Arda” diye bağıran bazı çocuklar, kendilerine imza vermeyip, fotoğraf çektirmeyen milli futbolcuya arabasının camına vurarak tepki gösterdi.

Arda’nın arabasıyla yoluna devam etmesi üzerine küçük taraftarlar sinirlenip, arabanın camlarına vurarak hakaret içeren sloganlar attı.

İspanyol televizyonu olayları an be an gösterirken Cuatro, Iniesta, Munir ve Umtiti gibi Barcelonalı futbolcuların küçük hayranlarını kırmayıp arabalarını durdurduğunu vurgulayarak, Arda’nın bu tavrını üzücü şeklinde yorum yaptı.

İşte o dakikalar…

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

MEHMET KÜREKÇİ 23:49

arda önce ınsan ol ayıp bu tepkıyı aldığına göre ınsanıktan nasıbını alamayıp senı bu mertebeye getıren rabbınede şükretessın şimdi vallahı sen futbolcu olmanda önce insan ol

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]