Bana Sevmeyi Anlat dizisi ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi şimdiden izleyiciler tarafından merak uyandırmaya başladı. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin Fox TV ekranlarında yayınlanacağı duyuruldu. Büyük beğeni toplayan ilk tanıtım filminde merak uyandıran sahneler yer aldı. Peki merakla beklenen Bana Sevmeyi Anlat ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü isimlerin bulunduğu “Bana Sevmeyi Anlat” dizisi ilk tanıtımıyla FOX ekranlarından izleyiciyle buluştu. Dizinin Almanya’dan İstanbul’a uzanan sahneleri merak uyandırdı.

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜN ÇEKİMLERİ ALMANYA’DA YAPILDI

Seda Bakan’ın ilk kez anne rolüyle ekranlara çıkacağı dizinin birinci bölümünün çekimleri Almanya’nın Freiburg şehrinde yapıldı. Freiburg şehri eşsiz doğası ve tarihiyle dikkat çekiyor. Dizi için Freiburg’da bulunan Seda Bakan da şehri bisikletle gezdi.

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİNİN KONUSU

Almanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul’da restaurant işletmeciliği yapan Alper’in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla’nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet’i ise Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet’ le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.

 

BANA SEVMEYİ ANLAT 1. BÖLÜM FRAGMANI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]