M.Bey/Özel

Balçiçek İlter’in sunumuyla ekrana gelen Olay Yeri yeni sezonda ekranda olmayacak mı? (MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Star TV’de geçen sezon Balçiçek İlter’in sunumuyla ekrana gelen Olay Yeri programının yeni sezonda ekranda olup olmayacağı merak ediliyordu. Star TV’nin resmi web sitesinde program listesinde Olay Yeri’nin yer almaması yeni sezonda programın ekranda olmayacağı yorumlarına neden oldu.

OLAY YERİ YENİ SEZONDA EKRANDA OLMAYACAK

Olay Yeri ile yaşanılan olumsuzluk bununla da sınırlı değil. Medyabey’e gelen duyumlar Olay Yeri ekibinin yeni sezonla ilgili hali hazırda bir hazırlığının olmadığı yönünde. Geçtiğimiz sezonda Star TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Olay Yeri, kayıp ya da aydınlatılmamış cinayetlerin üzerine giderek sonuç almayı amaçlıyordu.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Etiketler

Benzer Haberler

7 Yorum

  1. Bir haftadır sormadığım yer kalmadı ne zaman başlayacak diye.İlgiyle takip ediyordum. İyi işleri çabuk tüketiyorlar…yazık

  2. YA LÜTFEN BAŞLASIN YARIM KALAN KONULAR VARDI ONLAR NE OLACAK EN SON BÖLÜMDE CİNAYETİ ÇÖZMÜŞTÜ EYLÜLDE AÇIKLANACAKTI LÜTFEN BAL ÇİÇEK HANIM GERİ DÖNÜN ..

  3. Olay yeri programının Balçiçek hanımın sunumuyla yeni sezonda başlamasını bekliyorum yarım kalan konular var merakla bekliyoruz lütfen başlasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün