Bahar Candan lise fotoğrafı yayınlanınca stüdyoyu terk etti

İşte Benim Stilim 6. Sezon 17 Mart 2016 Perşembe günü yayınlanan 34. bölümünde Selay’ın Bahar Candan’ın lise fotoğrafını yayınlatması olay oldu. Fotoğrafın ekrana gelmesiyle şok olan Bahar Candan ne diyeceğini şaşırdı ve stüdyoyu terk etti.

Selay Topçuoğlu,  Bahar Candan’ın podyum performansı için podyuma çıktığında  Bahar’ın boyalı saçlarıyla doğallık iddiasında bulunmasını komik bulduğunu söyledi.

BAHAR CANDAN FOTOĞRAFI GÖRÜNCE ÇILDIRDI

Selay, bu sözlerinin ardından konuyu Bahar’ın lisedeyken çektirdiği fotoğrafa getirdi. Bahar’ın liseli hali ekrana getirilince Bahar çileden çıktı. Lisede çekilen fotoğrafının ekrana gelmesinden dolayı bozulan Bahar, kendi fotoğrafını ekranda gördüğü andan itibaren ayağa kalktı ve söylenerek stüdyoyu terk etti.

İşte Benim Stilim stüdyosunu söylenerek terk eden Bahar Candan’ın öfkesi bir türlü geçmedi.

Bahar, jüri karşısına geçtikten sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Bahar, jüriden puanlarını aldıktan sonra ise  yerine geçti ve  sonrasında Tuğba İldiz ile kavga etti.

STÜDYODA BAHAR VE BERRAK GERİLİMİ

Berrak Deniz, Bahar Candan’ın sürekli aynı kombinler yaptığını söyledi. Bahar ise buna karşılık vermek için yarışmacıların yapmadığı kombinleri yapıp podyuma geldiğini iddia etti. Bunun üzerine stüdyoda Berrak ve Bahar arasında gerginlik dolu anlar yaşandı. Berrak, Bahar’ın sadece konuştuğunu söylemesi ise Bahar’ı yine çideden çıkardı. İki yarışmacı arasındaki tansiyon adeta tavan yaptı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği İşte Benim Stilim adlı moda programının jüri kadrosunda; Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer aldığı yarışmada yarışmacılatr büyük ödül için kıyasıya rekabet ediyor.

İşte Bahar Candan’ın ekranda görünmesini istemediği lise fotoğrafının yayınlanmasından sonraki hırçın tavırları:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]