Babam ve Ailesi dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D’de yeni bir dizi başlıyor. Gold Film-Faruk Turgut’un yapımcılığında çekimlerine başlanan Babam ve Ailesi adlı dizinin yayın tarihi belli oldu. Babam ve Ailesi 22 Ağustos’ta ilk bölümüyle ekrana gelmesi planlanıyor. Gelecek sezonda ekranda yer alacak olan yeni diziye Kanal D’nin en çok güvendiği projelerden biri olarak bakılıyor.

BABAM VE AİLESİ’NİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak kaleme aldığı dizinin görüntü yönetmenliğini ise Hüseyin Tunç üstleniyor.

Dizinin başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur oynuyor.

Babam ve Ailesi adlı dizinin çekimlerine Adana’da başlandı. Temmuz ayı başında başlayan ve halen Adana’da devam etmekte olan dizinin Adana ayağındaki çekimlerin önümüzdeki hafta sonunda sona ermesi planlanıyor. Adana’daki çekimlerin ardından dizi ekibi, İstanbul’a gelerek çekimlere burada devam edilecek.

Öte yandan Babam ve Ailesi’nden ilk kareler basın ile paylaşıldı.

 

Kanal D’nin yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı dizi Babam ve Ailesi ‘nin oyuncu kadrosunda tecrübeli ve başarılı oyuncular yer alıyor.

ÇEKİMLERİ ADANA VE İSTANBUL’DA YAPILACAK

Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın senaryosunu kaleme aldığı dizide, bir baba ve farklı şehirlerde yaşayan iki aile hikâyesi işlenecek. İnal, dizide zengin işadamı Kemal’i canlandıracak. Bingöl, Nilgün karakterine; Ceyda Düvenci ise Suzan’a hayat verecek.Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin eylül ayında ekranda olması planlanıyor.

Daha önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘Benim Adım Gültepe adlı dizilerde rol alan başarılı oyuncu Ayça Bingöl ve son olarak ‘Urfalıyam Ezelden’de izlediğimiz Bülent İnal’ın paylaşacağı yapım, iki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesini konu alıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]