Ivanka Trump babasını öve öve bitiremedi

ABD’de ırkçı ve İslam aleyhtarı açıklamalarıyla tepki çeken Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump’ın 34 yaşındaki kızı Ivanka Trump, babasının ABD siyasetinde tartışma seviyesinin yükselttiğini söylemesi şaşkınlığa neden oldu.

“BABAM ÇOK DÜRÜST BİRİ”

New York’ta Forbes dergisi tarafından düzenlenen kadınlar zirvesinde konuşmacı olan Ivanka Trump, 10 yıldır beraber çalıştığı emlak kralı babası için “O çok dürüst biri. Konuyu sevmeseler de insanlar onun ne kadar parlak olduğunu görüyor ve buna saygı duyuyor. Bu siyasette daha önce görmediğimiz bir şey” dedi.

“ONU TANIMAYANLAR ELEŞTİRİYOR”
Babasının ABD’de konuşulan tüm konularda tavrını ortaya koyduğunu belirten Trump, babasına yönelik eleştirileri de “Kişisel olarak bu çok zor bir şey, özellikle de yanlışsa. Ona karşı insanların tutumu, genelde onu tanımayanlar tarafından belirleniyor” şeklinde konuştu.

Trump Vakfı’nda başkan yardımcısı olan Ivanka Trump, “Babam inanılmaz bir ebeveyn ve harika bir öğretmen. Onun liderliğinden çok etkileniyorum ve sanırım bu liderlik artık daha geniş bir çerçevede kendini gösterecek” diye konuştu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]