Baba Candır 39. son bölümde yaşanan olaylar herkesi şaşırttı!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır’ın 39. bölümle ekranlara geldi. Son bölümde yaşananlar herkesi şok etti.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kitledi. Herkes tarafından kandırıldığını düşünen Haluk, kimsenin onu bulamayacağı şehirden uzak bir yere gitti. Baba Candır 39. bölüm de neler yaşandığı merak konusu oldu. Emrecan Ceylan’ın arkasından Ürgüp’e gelir ve ondan af diledi. Ceylan Emrecan’ı affetmek istese de Ceylan’ın dedesi buna izin vermedi. Baba Candır son bölüm de Emrecan Ceylan’a layık olduğunu kanıtlamasını istedi. Emrecan Ceylan’ı kazanma yolunda ki ilk sınavını yükseklik korkusuna rağmen uçağa binerek verdi. Unutkanlıkları artan Salih herkesten gizli hastaneye gitti. Haluk kırsal yaşama uyum sağlayamaz ve ormanda kayboldu. Haluk’a ulaşamayan Ece ve Bahar endişelendiler. Ormanda çıkış yolunu bulamayan Haluk hastalanır ve kendinden geçti. 

BABA CANDIR 39. BÖLÜM

Haluk, Hasan’ı annesinin fotoğraflarına bakarken yakalayınca, annesinin aslında dün arabasına binen kadın olduğunu anlar. Bahar ise Ece’nin yardımı ile Salih’in evine sığınmıştır ve tüm hikayesini Salih ve ailesi ile paylaşarak onların kalbini kazanır. Hasan ile oğluna söylediği tüm yalanlardan pişman olur.

Haluk ise annesinin evine geldiğini öğrenince onu bulmak için peşine düşer. Emrecan istemese de Ceylan’ın Almanya’ya gitmesine engel olmaz. Fakat Ceylan Emrecan’a haber vermeden evi terk eder. Müjde ile Adnan boşanma dilekçelerini imzalarlar. Fakat imzadan sonra Adnan’ın Egemen ile paylaşacağı çok büyük bir sürprizi vardır.

BABA CANDIR 39. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BABA CANDIR KONUSU

Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor. Salih’in üç çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih’in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de özel hayatlarında mutlu olduklarını görmektir.

BABA CANDIR OYUNCULARI VE EKİP

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay, Ertunç Tuncer, Fırat Albayram, Mehtap Altunok, Cengiz Tangör, Cansu Gültekin, Ayfer Tokatlı

Tarih: Her Pazar saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında
Yapım: MF Yapım
Yapımcı: Faruk Bayhan
Yönetmen: Murat Onbul
Senaryo: Tayfun Güneyer

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]