Ayşenur Arslan’ın Twitter hesabından şaşırtan paylaşım: “Ya Rabbi kapına geldim!”

Gazeteci Ayşenur Arslan’ın sosyal medya Twitter’dan yapılan bir paylaşım şaşkınlığa neden oldu. Ayşenur Arslan’a ait olan hesaptan yapılan paylaşımdaki görsel de hayli ilginçti. Arslan, paylaşımında Umre Hak’ka yaklaşmaktır. Kabe-i Muazzama’dan herkese selamlar…” diye yazıyordu. Arslan’ın Twitter hesabının hacklendiği tahmin ediliyor.

HACKERLARIN HEDEFİ OLDU

Hesaptan yapılan paylaşım da oldukça ilginçti. Ayşenur Arslan’ın türbanlı kıyafetiyle paylaştığı umre mesajı şaşkınlığa neden oldu. Mesajda şöyle deniyordu:

“Umre Hak’ka yaklaşmaktır. Kabe-i Muazzamadan herkese selamlar. Ya Rabbi!Kapına geldim bütün yaptıklarından affına sığınıyorum. Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri!(amin)..Hayırlı cumalar…Cumanız mübarek olsun”

Arslan’ın hackerların kurbanı olduğu tahmin ediliyor.

 

Hatırlanacağı gibi Arslan, bir TV programı sırasında bugünlerde kullanılan bazı dini ifadelerden duyduğu kaygıyı dile getirmiş, hayırlı cumalar tabirinin ekranlardan her yerden sıkça kullanıldığını dile getirmişti. Ayşenur Arslan’ın bu ifadeleri her kesimden tepkilere neden olmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]