AYŞE ÖZYILMAZEL KENAN IŞIK’IN “SEBEPSİZ FIRÇA”LARINI ELEŞTİRDİ

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Kenan Işık’ın zaman zaman yarışmacılarla girdiği diyaloglarda ilginçlikler yaşanıyor. Bilinmesi kolay sorularda yarışmacıların yanlış cevapları programın sunucusu Kenan Işık’ı sinirlenmesine neden olabiliyor.

Ayşe Özyılmazel, Sabah’taki yazısındaki bir başlığı  Kenan Işık’ın bu türden verdiği tepkilere ayırdı.”Sebepsiz Fırça!” başlığı ile yazdığı yazıda Özyılmazel, Kenan Işık’ın verdiği bazı tepkilerde haklı olmasına rağmen zaman zaman yarışmacılara haksızlık da yaptığını yazdı.

Bir yarışmacının sesli bir soruda yakınlarda kaybettiğimiz önemli sanatçı Tuncel Kurtiz’in sesini tanıyamamasına Kenan Işık’ın verdiği tepkinin haklı olmadığını dile getiren Ayşe Özyılmazel, yarışmacının Tuncel Kurtiz’i değil sesini tanıyamadığını bunun da önemli bir ayrıntı olduğunu yazdı.

Kenan Işık’ın kimi kez yarışmacılara verdiği tepkileri Amerika’da verse kendisine davalar açılabileceğini kaydeden Özyılmazel, her yarışmacıdan ses hafızasının kuvvetli olmasını bekleyemeyeceğimizi savundu.

İşte Kenan Işık’ın yarışmacıya Tuncel Kurtiz tepkisi:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]