Ayrılsak da Beraberiz hangi kanalda yeniden başlıyor?

Bir döneme damgasını vuran ve önemli izleyici kitlesine ulaşan Ayrılsak da Beraberiz dizisi, yeni versiyonlarıyla tekrar ekrana gelmeye hazırlanıyor.

1999 ve 2004 yılları arası TRT başta olmak üzere çeşitli kanallarda ekrana gelen Ayrılsak da Beraberiz dizisi seyirciyle bu kez TV8’de buluşacak. Dizinin yeni versiyonlarında oynayacak oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar belli oldu. Buna göre Ayrılsak Da Beraberiz’in başrol oyuncuları Mete Horozoğlu ve Algı Eke olacak.

mete-horozoglu

Ayrılsak da Beraberiz ne zaman başlayacak?
MinT Yapım’ın sahibi Birol Güven’in üstlendiği dizinin yeni versiyonunda başrolleri, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kayıp ve Benim Adım Gültepe gibi yapımlarda oynayan Mete Horozoğlu ve Düriye’min Güğümleri ve son olarak Galip Derviş dizisinden tanıdığımız rol Algı Eke paylaşacak.

Dizinin yeni versiyonunda Mete Horozoğlu ve Algı Eke’nin aşkı konu alınırken, son olarak Bugünün Saraylısı Hatice Aslan Algı Eke’nin, Suzan Kardeş de Mete Horozoğlu’nun annesi rollünde seyircinin karşısına çıkacak.

algi-ekeAyrıca dizide, Deniz Oral da yer alacak. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

Dizinin TRT’ye çekilen ilk versiyonunda başrolleri Hakan Yılmaz ve Ayşe Tolga paylaşmış sonraki bölümlerde ise Ayşe Tolga’nın yerine Ebru Cündübeyoğlu yer almıştı.

TV8, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı Maral adlı diziden sonra ikinci önemli dizi hamlesi olma özelliği taşıyor. Çekimleri devam eden dizinin Mart ayı içinde ekrana geleceği duyurulmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]