Aydemir Akbaş, Şener Şen ve Şahan Gökbakar’ı fena bombaladı

Ünlü tecrübeli oyuncu Aydemir Akbaş, ünlü oyuncu Şener Şen hakkında yaptığı çarpıcı açıklamayla gündemde. Şener Şen’i komedyen olarak görmediğini söyleyen Akbaş’ın Şener Şen için “korkak” açıklaması konuşulacağa benziyor. Komedi filmlerini ve komedyenleri cıvık bulduğunu açıklayan Aydemir Akbaş, “Şener Şen’i komedyen olarak görmüyorum. Bir şey yapmıyor, çünkü korkak” çıkışıyla dikkat çekti.

AYDEMİR AKBAŞ KOMEDYENLERİ BOMBALADI

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Aydemir Akbaş, komedi filmlerine ve komedyenlere ateş püskürdü. Oyuncu, “Şimdiki komedi filmlerini ve oyuncularını başarılı buluyor musunuz?” sorusuna, “Türkiye’de tam anlamıyla komedi diye bir şey yok. Hepsi cıvıklık ve sululuk… Şahan Gökbakar sadece sakal bırakıyor o kadar” dedi.

“ŞENER ŞEN KOMEDYEN DEĞİL”

Milliyet’in haberine göre; bugüne kadar oynadığı projelerde genellikle yönetmen Yavuz Turgul’la çalışmayı tercih eden ve birçok ödüle layık görülen Şener Şen’le ilgili de konuşan Akbaş, “Şener Şen’i komedyen olarak görmüyorum. Fazla bir şey yapmıyor, çünkü korkak. Bir adamın arkasına girmiş ve o ne derse ayak uyduruyor” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]