AYDA MOSHARRAF’TAN MURAT BOZ’A CEVAP VAR

 

O Ses Türkiye’de ikinci olan ve ilginç yorumlarıyla dikkat çeken Ayda Mosharraf, Murat Boz’la neden çalışmadığını ilk kez Star’da yayınlanan En Güzel Bölüm’e anlattı.

“Şimdi ben müzik piyasasında bir sanatçı olarak nerede olmak istediğimi biliyorum ve ona göre hareket ediyorum. Murat Boz’u seviyorum ama kendisiyle aynı şeyleri düşünmediğimizi fark ettik. Ben onun için de başarılar diliyorum. O da beni destekliyordur, onu da biliyorum. Yalnız kendime çok inanıyorum bir şekilde olacak, bir şekilde başaracağım. Milletin desteğiyle, hayranlarımın desteğiyle Türkiye’de çok güzel işler yapacağım. Bu ülkede benim tek dileğim sahnede durmak, şarkılarımı paylaşmak, söylemek, gençlere bir idol olmak. Umarım bu dileklerimi gerçekleştiririm.

O Ses Türkiye’den sonra bir çok teklif aldığını ama acele etmediğini söyleyen Ayda Pop-Rock tarzında bir albüm çıkarağını sevenlerine müjdeledi. Ayda, yeni albümde Halil Sezai ve Yıldız Tilbe’den destek aldığını da söyledi

O Ses Türkiye’ye ikinci katılmasında finale kadar yükselen genç şarkıcı kendisi gibi yarışmaya katılacaklara da tavsiyelerde bulundu. Ayda, yeni seslerin mutlaka müziği sevmelerini, elemelerde kendileri gibi olmasını ve şarkı seçerken çok dikkatli davranmalarını istedi.

 

En Güzel Bölüm özel röportajları ve setlerden son haberler, hafta içi her gün 11.30 ve 16:30’da Star’da ekrana geliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]