Yerli Dizi

AYÇA BİNGÖL’DEN YAPIMCISINA REST

ayça

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’deki set şartları sonunda Ayça Bingöl’ü isyan ettirdi…

Set ortamındaki çalışma şartlarından muzdarip olan ünlü oyuncu Ayça Bingöl, dizinin yapımcısına resti çekti. İsteklerini bir liste haline getiren sanatçı, çekim programının is programına göre ayarlanmasını istediğini belirtirken, kendine özel araç talep etti.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde ‘Cemile’ karakteriyle yıldızı parlayan Ayça Bingöl, setteki olumsuz koşullara daha fazla tepkisiz kalamadı. En son 3. Antalya televizyon ödüllerinde ‘En İyi Drama Kadın Oyuncu ödülünü ikinci kez alan Bingöl, başarısının meyvelerini yemek için yapımcılara resti çekti. Oyuncu, dizinin yapımcı şirketine 4 madden oluşan özel istek listesi hazırladı.

Milliyet’te yer alan habere göre; geçen kış kötü hava şartlarında soğukta titreyerek rolüne hazırlanan Bingöl’ün yeni sezonda aynı şartlarda oynamayacağını söylediği iddia edilirken, set arasında dinleneceği bir odanın bile olmamasından yakındığı öğrenildi. İnsanlarda hiç saygı kalmadı Diziyle gelen şöhretin zorluklarını da yaşamaya başlayan Bingöl, SPA merkezinde dolaşırken, kendisini çeviren hayranını azarlamak zorunda kaldığı belirtildi. Oyuncunun yaşanan bu olay üzerine, “İnsanlarda utanma, saygı kalmadı. Herkesin elinde fotoğraf çekme özelliği olan telefon hiç müsait misiniz diye sormadan her yerde yanıma gelip fotoğrafını çekebiliyor. Odamın kapısını kapatmasam odama kadar girecekti” dediğini öğrenildi.

Bingöl acısını çıkardı

Haftalık 35 bin TL alan Bingöl’ün öncelik verdiği 4 maddelik liste şöyle:

Özel bir oda ve içinde bir çekyat, ısıtıcı, buzdolabı ve bitki çayları olacak. 
Özel bir araç tahsis edilecek. 
Diyet listesine uygun özel yemek hazırlanacak.
Set programı iş programına göre ayarlanacak.

İDDİALARA YAZILI AÇIKLAMA İLE CEVAP VERDİ

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi oyuncularından Ayça Bingöl’ün setteki isteklerine dair yapılan haberlerle ilgili güzel oyuncudan açıklama geldi. Bingöl, bu iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.
D Yapım Kurumsal İletişim ve Ayça Bingöl’ün ortak yaptığı açıklama şöyle: “Bu gün basında ve bazı internet sitelerinde “Dizinin yapımcısına Öyle Bir Rest Çekti Ki” başlığı ile yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
2 yıldır birlikte yol aldığımız D Yapım ile karşılıklı anlayışa ve uyuma dayalı bir çalışma içerisindeyiz. Haberde belirtilen istek listesi de asılsızdır. Ayça Bingöl ve dizinin yapım şirketi arasında hiç bir zaman bu tarz diyaloglar geçmemiştir.” Kamuoyuna duyurulur. İlginize teşekkür ederiz.”

 

turkiyegazetesi.com

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün