Avatar Atakan’ın eski sevgilisi küfürlü video hakkında neler söyledi?

Avatar atakan lakabıyla ünlenen Survivor 2015 Şampiyonu Atakan Arslan’ın küfürlü videosu ile ilgili olarak yaptığı açıklamanın ardından gözler eski sevgilisi Berna Demir’e çevrilince, Demir bugün Renkli Sayfalar’a canlı yayında telefona bağlandı. Berna demir “Videonun yayılmasında benim payım yok.” diyerek Avatar Atakan ile ilgili şok iddialarda bulundu.

Berna Demir konuyla ilgili olarak sorulan soruları içtenlikle yanıtladı:

“2014’te ilişkimiz başladı. Atakan Phuket’ten yeni dönmüştü. Yarışmaya gitmeden 3-3,5 ay önce de ayrıldık. Şu an bu durumla ilgili konuşmam çok doğru değil. Bu şahıs Atakan’ın öğrencisiydi. Sonra Atakan’ın arkadaşı ile sevgili oldu.
Ben Atakan ile beraberken bu kıza takıldım. Instagram paylaşımlarından Atakan’a karşı bir ilgisi olduğunu hissettim. Atakan da bana ‘O benim öğrencim, Mert’ten hoşlanıyor’ dedi. Konuyu kapattık. 3-4 ay sonra da Mert ile sevgili olduklarını duyduk. ‘O kızla aranda bir şey var mı’ diye sordum. O da bana böyle bir şeyin asla olamayacağını, bir abisinin ricasıyla ilgilendiği bir kardeşi olduğunu söyledi. Bu durumu bayağı takıntı haline getirmiştim.

Atakan’ın söyledikleri ile kızın paylaşımları uyuşmuyordu

Atakan ile ilişkimiz geçen yıl Kurban Bayramı’nın son günü ayrıldık. Ufak bir tartışmanın sonucunda kendisi beni darp etti. Şuan da ben onu kıskanmışım ve açıklama yapıyormuşum gibi bir durum var. Atakan’ın bana ihanet etmişliği yok. Yukarda Allah var. Maça hazırlanıyordu, o hazırlık sürecinde bir ilaç kullanıyordu. O ilaç da öfkesini arttırıyor. Yüzde 30 ise yüzde 80’lere çıkarıyor. Tartışma sonucunda evdeki eşyalarımı kırdı ve sol göğsüme yumruk attı. O yumruktan sonra nefesim kesildi. Sonuçta karşımdaki bir erkek ve dövüşçü.

Videonun yayılma olayı ile benim hiçbir alakam yok

Bunların AvatarTeam diye bir Whatsapp grupları var. Video orada paylaşıldı mı bilmiyorum. İnsanlar bizim aramızda bir savaş olduğunu biliyorlar. Bu videoyu paylaşan insan ‘nasıl olsa Atakan ile Berna kanlı bıçaklı, biz bunu paylaşırsak ihale Berna’ya kalır’ diye düşünmüş olabilir. Bu video bende de var. Eğer kötü niyetli bir insan olsam Atakan yarışmadayken bunu yapardım. Atakan benimle birlikte yaşıyordu. Sonuçta evlilik kararı almıştık. Dolayısı ile her şeyimi paylaştım gerektiği kadar. Videonun orijinalini biliyorum. Montaj yok. Eğer montaj olsaydı kendisi de ‘videonun orijinali bu’ der yayınlardı zaten. Atakan cephesinden çok telefon geldi. Bayağı tehdit alıyorum. En çok babası arıyor. Bana ‘Yüzüne kezzap atarım’ dedi. Söyleyemeyeceğim kadar ağır hakaretler etti. Kayıtları var.

17 Eylül’de beni aradı

Sanki aramızda hiç husumet yokmuş gibi konuşmak istediğini, bana gelmek istediğini söyledi. Atakan ile buluşmadık. Sanırım beni aradığında Serap hayatında vardı. Döndükten sonra bazı fanlarının gazına çok geldi. Keşke bana sorsaydı. Arkadaşlarını üzerime saldı. ‘Berna şizofrendir’ algısı yarattırdı sosyal medyada. İnsanlar benim söylediklerime yada söyleyeceklerime itibar etmesinler diye uğraştı. Ben güzel yaşanan bir ilişkinin güzel bitmesini isterdim. Ama hem mağdur olup, hem de günah keçisi ilan edilmek hazmedilecek bir şey değil. Videonun çekildiği yer Atakan’ın babannesinin evi, onun odası. Atakan alkol kullanmıyor. Bu video yayınlanır yayınlanmaz onlara mesaj attım. Çünkü bütün oklar beni gösterecekti. Bu video Mert’te de olabilir. Çünkü onlar kardeş gibiydiler. Atakan, Mert’in kız arkadaşıyla nişanlandığına göre arkadaş da kalabilir herhalde. Ben Atakan ile ilgili hiçbir şeyi merak etmeyip, önüme bakarak yaşamaya çalışırken sosyal medyada bana ‘Serap’ı tanıyor musunuz’ diye sordular. -‘Evet, Mert’in eski sevgilisi’ dedim. Çok şaşırdım.

Atakan’ın bir duruşu var

Yakıştıramadım. Ben ona bu kızı sorduğumda Kuran’ın üzerine el basıp yemin etmişti. Sonra olaylar tekrar önüme geldiğinde ‘ben konu uzamasın diye öyle dedim’ demişti. İnancı bu kadar güçlü olan bir insanın sırf konu uzamasın diye Kuran’a el basması enteresan. Yarışmadan 1 ay önce beni aradı. Helallik istedi. 4 saat boyunca beni sevdiğini söyledi. Sorsanız inkar edecektir, bu saatten sonra bir önemi de yok. Videoyla ilgili Atakan yasal hakkını kullanmış. Eğer videonun altında ben varsam, bu çıkar zaten. Atakan’ın videonun ardından yaptığı açıklamada söylediği sözleri üzerime alınmadım, çünkü ben bir şey yapmadım. Eğer kendisi kabul ediyorsa ‘Berna’ya söyledim’ diyorsa; ben de yasal hakkımı ararım.”

Söylemezsem Olmaz adlı programda Avatar Atakan’ın küfürlü videosu hakkında yapılan yorumlar nasıldı?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]