Avatar Atakan yer almak istediği projeleri yapımcılara duyurdu

Survivor 2016’nın şampiyonu Avatar Atakan, yapmayı düşündüğü projeleri anlattı. TV8 mikrofonuna konuşan Atakan dizi ve sinema filmi projelerine açık olduğunu söyledi. Özellikle aksiyon sahnelerinin bol olduğu projelerde yer almak istediğini anlatan Avatar Atakan yapımcılara mesajını da böylelikle ulaştırmış oldu.

AVATAR ATAKAN AKSİYON PROJELERİNDE YER ALMAK İSTİYOR

Yakında günde çift idman temposuna gireceğini ifade eden Avatar Atakan, spor hayatımda hep olacak şeklinde konuşarak yeniden ringlere döneceğinin de sinyalini verdi. Hayatını anlatan bir film çekmek istediği bilinen Survivor’un son şampiyonu sözleşme imzalamasa da bir dizi ve bir fil projesi için el sıkıştığı bilgisini paylaştı.

TURABİ DE OYUNCULUĞU TERCİH ETMİŞTİ

Tıpkı Turabi gibi oyunculuk kariyeri istediğini söyleyen Avatar Atakan’ın koşulu yer aldığı projelerin aksiyon işi olması. Survivor’un sona ermesiyle Çeşme’de kısa bir tatil yapan şampiyon, fazla kilolarından kurtulduğunu ve daha iyi durumda olduğunu aktardı.

YENİ İMAJI SEVİLDİ

Survivor’da saçı sakalı uzayan Atakan’ın yeni imajı da hayranları tarafından beğenildi. Saçlarını ve sakalını iyice kısaltan Atakan, “bundan sonra beni böyle göreceksiniz” dedi.

FORMUMA DİKKAT EDİYORUM

Kısa zamanda form tutmak için yediğine içtiğine dikkat ettiğini ifade eden Avatar Atakan, ızgara ağırlıklı beslendiğini bunun dışında haşlanmış yiyecekleri tercih ettiğini belirterek yağda kızarmış yemekleri yemediğini anlattı.

BABAANNESİYLE YAŞIYOR

Dışarıda fazla yemek yemediğini söyleyen başarılı sporcu, babaannesinin kendisine istediği yemekleri yaptığını söyledi. Avatar Atakan babaannesiyle yaşadığını da sözlerine ekledi.

YENİ LAKABI “PAŞA” OLDU

Daha önce insanların spor hayatında “Avatar” olarak kendisine hitap ettiklerini anlatan Atakan, şimdilerde ise hayranlarının kendisine “paşa” şeklinde hitap edildiğini kaydetti. “Bu hitabı da sevdim” diye konuşan Atakan” Bulunduğum konumun farkındayım.” şeklinde konuştu.

BÜLENT ERSOY KADAR OLMASA DA…

Geçtiğimiz günlerde muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Avatar Atakan, “antrenmanlara başladım kaliteli besleniyorum. Bülent Ersoy kadar olmasa da hemen hemen günde 2 kiloya yakın et yiyorum” diye konuşarak medyanın gündemine gelmişti.

Dizi ve film tekliflerine aldığını söyleyen Atakan ” Teklifler alıyorum ama benim önceliğim dövüş, ben dövüşçüyüm” diyerek bu teklifleri şuan için pek değerlendirmeye almadığını belirtmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]