Avatar Atakan küfürlü videosu için ne dedi?

Bugün sosyal medya Survivor şampiyonu Avatar Atakan olarak da bilinen Çağan Atakan Arslan’dan ‘küfürlü video’ su ile çalkalandı. Konuşulanlar ayyuka çıkınca son Survivor şampiyonu konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı. Avatar, Atakan’ın Instagram hesabından yaptığı açıklamada videoyu bir şahsın sanki halkına küfrediyormuş gibi yansıtmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

“YAZIKLAR OLSUN DİYORUM!”

Survivor 2016 şampiyonu Çağan Atakan Arslan’ın küfür ettiği video sosyal medyada harekete neden oldu. Avatar Atakan, gelen sert eleştirilerin ardından Instagram sayfasında bir açıklama yayınladı.

“ADALET YERİNİ BULACAK”

İşte o açıklama:
“An itibarıyla sanal alemde adi, şahsiyetsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum. Ben ki, sadece bayrağımız için dünyanın dört bir yanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahış ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi ‘allah var sıkıntı yok’…

İşte, Avatar Atakan’ın tepkilere neden olan o videosu:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]