Avatar Atakan Surinamlı Marco Pique kick boks maçı nasıl sonuçlandı?

Survivor’un son şampiyonu “Avatar” lakaplı Atakan Arslan her ne kadar aksiyon filmlerinde oyuncu olmak istese de şimdilerde şansını oyunculukta değil ringlerde deniyor. Avatar Atakan, Survivor sonrası ringe ikinci kez çıkıyor. TV8,5’tan canlı olarak ekrana gelecek karşılaşma 3 Aralık Cumartesi gecesi (bu gece) 23:00’ten itibaren canlı olarak yayınlanacak.

Dünya Şampiyonluk Kemerini elinde bulunduran milli gururumuz Atakan Arslan unvanını korumak için ringe çıkacak, bu müthiş heyecan canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak!

Surinamlı Marco Piqeu, Türk dövüşçülere hiç yenilmedi…

Avatar lakaplı Atakan Arslan’ın rakibi ise bugüne kadar karşılaştığı tüm Türk dövüşçüleri yenen dünyaca ünlü Surinamlı Kick Boksçu Marco Pique!

Avatar Atakan için kader maçı olacak bu karşılaşmada Şampiyonluk Kemeri Milli dövüşçümüzde mi kalacak? Yoksa yeni Dünya Şampiyonu Marco Pique mi olacak?

VE MAÇI AVATAR ATAKAN KAZANDI

Avatar Atakan’ın rakibi ise ringi rakiplerine dar eden Surinamlı Marco Piqeu. Mix Figth Gala Kick Boks heyecanı bu gece TV8,5 ekranlarında yaşandı. 3 Raund yapılan maçta Atakan Arslan Surinamlı rakibini sayı ile yenerek ünvanını korumayı başardı.

İşte, Avatar Atakan Marco Pique maçı- izle

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]