Avatar-2 ne zaman vizyona girecek?

Avatar-2 filminin çıkış tarihi belli oldu. 3D teknolojisi ile çekilen ve 2009 yılına damgasını vuran, 3 Oscar ödüllü Avatar’ın devamı niteliğindeki 2. filmi uzun zamandır merakla bekleniyordu.  Yüzlerce milyon dolarlık bütçeyle çekilen ve tüm dünyada çekilen film aynı zamanda insanlığa yönelik eleştirel bir bakış açısını ortaya koyması bakımından da otoritelerce anlamlı bulunmuştu.

“3D teknolojisinin beyaz cama en iyi yansıtıldığı film” olarak kabul edilen ve 2009 yılında gişe rekorları kıran Avatar-2 filminin müjdesini daha önce yönetmen James Cameron vermişti. Fakat ortada resmi bir açıklama yoktu. Gelen son haberlere göre Avatar 2’nin çıkış tarihi belirlenmişe benziyor.

AVATAR-2’NİN 21 ARALIK 2018’DE VİZYONA GİRMESİ BEKLENİYOR

Avatar 2 yine James Cameron yönetmenliğinde çekileceği konuşuluyor. Dünyanın en büyük film prodüksiyon şirketlerinden biri olan 20th Century Fox’un yayınladığı yeni takvime göre, Avatar 2 filmi 21 Aralık 2018 tarihinde sinema salonlarında gösterime girecek. Filmin çekimleri James Cameron’un kendi şirketi olan Lightstorm Entertainment tarafından gerçekleştirilecek.

Söylentilere göre Avatar-2, 2018 yılının yılbaşı izlenebilecekti. Cameron da filmin bu tarihte çıkmasını ümit ediyordu. Otoriteler, Fox tarafından verilen tarihle, yönetmen James Cameron’un bahsettiği dönem de birbiriyle uyuştuğuna dikkat çekiyorlar.

AVATAR-2’DE HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

James Cameron, Avatar’ı, Star Wars ile birlikte vizyona sokmanın riskli olabileceğini savunmuştu.
Her ne kadar Avatar-2 şu an için sıradaki devam filmi olarak gözükse de serinin üçleme hâlini alacağı daha önceden biliniyordu. Avatar 2’nin oyuncu kadrosunda şimdilik Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sigourney Weaver gibi oyuncuların yer alacağı haber veriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]