ATV’nin yeni dizisi Kırgın Çiçekler’de hangi oyuncular var?

Atv’nin yeni dizisi “Kırgın Çiçekler” izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Çok yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kırgın Çiçekler dizisinin çekimlerine Mayıs ayında başlandığı haber veriliyor.

Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre…Dağılan yuvaların Kırgın Çiçekleri…

Kırgın Çiçekler’in hikâyesi, Çocuk Esirgeme Kurumu’na müdür olarak atanan Feride’nin; Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre’nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor.

16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışmış Eylül…
İki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş Kader…
Gayri meşru olduğu için yuvadan atılan Meral…
Annesi olmayan, babası da adam öldürmekten hapse girmiş Songül…
Pamuklar içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına düşen Cemre…

Ve hikâyenin tam ortasında Feride’ye olan aşkı uğruna savaşan biri: Toprak…

kirgin-cicekler

Çekimlerine Mayıs ayında başlanan dizinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP üstleniyor, yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor. Dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Kırgın Çiçekler dizisi çok yakında Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker yer alıyor.

Kırgın Çiçekler’in yayın tarihi henüz belli değil.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Ayfer TANRIKULU 23:49

Dizinin senaryosunu kaleme alan Sayın Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme aldığınız Kırgın Çiçekler dizisi yurt kızlarını mı anlatıyor, kadın sığınma evlerini mi? Kapatılan Ankara Ulus Bed Deresi evlerini mi?
Yeterince araştırma yapmadığınız gözlemlemediğiniz çok açık…Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumunu kasvetli olaylar aşağılayıcı onur kırıcı, sosyal hayatla bağdaşmayan durumlarda lanse ettiğiniz ve bizlerin üzerinden pirim sağlamayı hedeflediğiniz için sizleri kınıyor seneryonuzu gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Kim olarak mı? 25 Yılını Çocuk Esirgeme kurumunda yaşamış, Dünyanın En Köklü En Büyük Ailesi Sosyal Hizmetler Ailesinin fertlerinden bir insan.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]