ATV’den sıradışı yemek yarışması Karavan programının gelirleri nereye gidecek?

ATV’de 24 Ekim Pazartesi günü (dün) başlayan sıradışı yemek yarışması programı ile ilgili çok önemli açıklamaları sunucu Didem Uğurlu AHaber’de açıkladı. Karavan yarışmasından kazanılan paralar nereye gidecek? Karavan nasıl bir yarışma programı? Karavan yarışması çekimleri neden çok zorlu geçiyor? İşte detaylar…

Karavan isimli sıradışı yarışma programı yayınlandığı ilk bölüm ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı konsepti ve yarışma şartları ile benzerleri arasından sıyrılan Karavan yarışması hakkında en güncel bilgileri aHaber’de Karavan yarışmasının sunucusu Didem Uğurlu anlattı.

Didem Uğurlu muhabirin sorularını içtenlikle yanıtlayarak “5 kadın 5 erkekten oluşan toplam 10 yarışmacı var. 4 haftalık bir parkurda yarışıyorlar. Her hafta en fazla satış yapan takım kazanırken, en az satış yapan takımdan bir kişi veda edecek. 4 haftanın sonunda da en büyük rakama ulaşan takım da yarışmanın galibi olacak.” dedi.

Yarışmada yapılan yemekler açık alanda bir karavanda satışa sunuluyor

Karavan yarışmasının en farklı özelliği ise; yapılan yemeklerin satışa sunulması. Karavanların isimleri dükkan oluyor ve yapılan yemekler açık alanda, zorlu çekimler altında satışa sunuluyor. Kadınlar ve erkekler iki ayrı grup halinde yarışıyor.

Sunucu Didem Uğurlu “Bildiğimiz yemek yarışma programlarından farklı bir yarışma. Çevresel faktörlere çok açık olan, gün içinde şekillenen sürprizlere gebe. 60 kişilik bir ekip zorlu şartlarda çalışıyor ama çok eğlenceli heyecanı yüksek adrenalini bol. Yapılan yemekler satılıyor. Elde edilen gelirlerin 2 güzel amacı var. Birincisi yarışmayı kazanmak diğeri ise elde edinilen gelirlerin 15 temmuz şehitleri kampanyasına bağışlanması” diyerek yarışmadan elde edilen gelirlerin 15 Temmuz Şehitleri kampanyasına bağışlanacağını belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]