Televizyon

ATV’de öğlen haberlerini Nihan Günay sunacak

Atv, öğlen kuşağında bazı değişikliklere gitti. Atv’nin öğlen kuşağında yeni bir haber bülteni ekrana gelecek. Saat 13:00’te ekrana gelecek olan haber bültenini başarılı sunucu Nihan Günay sunacak.

Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 13.00’te, Nihan Günay ile “atv Gün Ortası Bülteni” izleyicisi ile buluşacak. TV izleyicisi Nihan Günay’ı A Haber’den tanıyor.

Son dakika gelişmeleri, siyaset ve ekonomi haberleri, anne – bebek ve sağlık konularında özel dosyalar, hepsi saat 13:00’te atv Gün Ortası bülteninde yer alacak.

Haber bülteninin ardından Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programı Atv ekranlarında olacak.

Atv Gün Ortası Bülteni, Nihan Günay’ın sunumuyla, hafta içi her gün 13:00’te Atv ekranlarında olacak.

NİHAN GÜNAY KİMDİR?:

A Haber’de Medya dünyası adlı programı sunan Nihan Günay, haber bültenlerinde haber spikerliği de yapıyordu.

Stajyer muhabir olarak işe başlayan Günay, 12 yıldır habercilik yapıyor. Sırasıyla Kanal D, TGRT ve CNN Türk’ün haber merkezlerinde çalışan Nihan Günay, daha sonra 2009 yılında A Haber’e transfer olmuştu.

A Haber’de ‘Dizi Haber’ isimli bir haber-aktüalite programı sunan Nihan Günay, daha sonra kanalın hafta sonu haberlerini sunmaya başlamasıyla kariyerine haber spikerliğini de eklemiş oldu. Haber kameramanı Özcan Altınbaş ile evli olan Nihan Günay’ın 4 yaşında bir oğlu var.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı