ATV yönetiminden oyuncu Füsun Demirel’e şok

ATV’de yayınlanan Aile İşi dizisinde şok gelişme…Oyuncu Füsun Demirel, dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajda “dağa çıkmak istiyordum. Babam beni yutrdışına gönderdi” diye konuşan ve “gerilla annesini oynamak isterim” şeklinde bir açıklama yapan Füsun Demirel’e tepkiler adeta çığ gibi büyüdü.

Bazı oyuncular Füsun Demirel yalnız değil diyerek özellikle sosyal medyada oyuncuya arka çıktı. Şebnem, Sönmez, Nihal Yalçın, Levent üzümcü gibi Füsun Demirel’e linç yapıldığını öne sürdüler.

Tepkiler bununla da sınırlı kalmadı. ATV yönetiminin Füsun Demirel’in açıklamalarının ardından gelen tepkilerin yoğunluğu nedeniyle diziyi bu hafta yayınlamama kararı aldığı haber veriliyor.

Füsun Demirel, Cumhuriyet gazetesinin kendisiyle yaptığı röportaj sırasında “Oynamak istediğiniz bir rol kaldı mı?” sorusuna cevap verirken  “Çok var. Mesela o dağlardaki gerilla kızları oynamayı çok istedim. Belki bir gerilla annesi olurum artık ya da anneannesi. Kadınların özgürleşmesi adına çalışmak ve üretmek istiyorum. Bütün bir hayatımı buna adadım. Ölene kadar da devam edeceğim. Her şeye rağmen inadına kahkaha!” şeklinde karşılık vermiş ve bu açıklama oldukça tartışılmıştı.

Füsun Demirel, NTC Medya’nın yapımcılığında yeni başlayan Aile İşi adlı dizinin oyuncu kadrosundaydı.

Konu sosyal medyanın da gündemindeydi. ATV yönetiminin Füsun Demirel’i diziden çıkarma kararı genel olarak olumlu karşılandı. Yapılan paylaşımlarda Füsun Demirel’e oldukça büyük tepkiler vardı.

Öte yandan Füsun Demirel, konuyla ilgili bir açıklama yazdı. Açıklamasında yanlış anlaşıldığını söyledi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]