ATV YENİ SEZONA İDDİALI DİZİLERLE GELİYOR

ben-onu-cok-sevdim

Kanallar yeni sezona iddialı girmek için şimdiden kolları sıvadı. Sabah’tan Yüksel Aytuğ’un yazdığına göre yeni sezona iyi başlangıç yapmak isteyen kanallardan biri de ATV. Aytuğ ATV’nin yeni yapımlarının izleyicinin dikkatini çekebilecek nitelikte olduğunu ifade ediyor.

ATV’nin yeni sezondaki sürprizlerinden biri başrolünü Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen karakteri Memati’yi canlandıran Gürkan Uygun’un oynadığı Süreç Film’in yapımcılığındaki dizi olacak. Dizinin adı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Dizi yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden kimliğini değiştirerek Anadolunun ücra kasabasında yaşamak zorunda kalan bir adamın öyküsünü anlatıyor.

memati-nin-yeni-dizisi

BEN ONU SEVDİM
ATV’nin yeni sezonda diğer bir projesi ise Ben Onu Sevdim.Dizi Adnan Menderes’le zamanın ünlü opera sanatçısı Ayhan Aydan arasında geçen yasak aşkı konu ediyor. Pana Film’in patronajında çekilecek dizi TRT ile ATV arasında gidip gelmişti. Böylece Ben Onu Sevdim’in nihai adresi ortaya çıkmış oldu.

Dizinin başrolerini Mehmet Aslantuğ, İdil Fırat, Birce Akalay’ın paylaştığı dizi ATV’nin oldukça güvendiği yapımlardan biri olarak ekrana gelecek.

BUGÜNÜN SARAYLISI
Refik Halit Karay’ın romanından uyarlanan dizi 30 yıl kadar önce TRT’de yayınlanmıştı. O dönemde Sema Yunak, Halil Ergün ve Ahmet Mekin’in başrollerde yeraldığı dizi Avşar Film’in yapımcılığında ATV için yeniden çekiliyor.

Bu kez Selçuk Yöntem, Onur Tuna, Ali Ersan Duru, Cansu Tosun, Nazan Kesal başrollerdeler. Dizide yönetmen koltuğunda ise başarılı dizi projelerinden tanınan Kudret Sabancı olacak.

Dizinin hikayesi ise şöyle: Ata servetini kaybettikten sonra babasından kalan son konağı da satınca büyük bir yıkım yaşar. Bu yetmezmiş gibi paragöz karısı Üftade ve de annesi gibi paragöz olan kızı Feride yaşanan pekçok olayda Ata’nın canını sıkmaya devam ederler. Ata’yı her açıdan zor bir yaşam beklemektedir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]