ATV ilk kozunu sahaya sürüyor: Kalp Hırsızı

ATV yeni sezon dizilerinden biri olan Kalp Hırsızı’nı ekrana getiriyor.

Yapımcılığını Birol Güven’in şirketi Mint’in yaptığı Kalp Hırsızı’nda yönetmenlik koltuğunda Emre Kavuk oturuyor.

Dizinin senaryo grubunda ise Birol Güven, Yaşar Arak ve Caner Güler var. Dizinin hikayesi Metin Açıkgöz’e ait.

Kalp Hırsızı’nın oyuncu kadrosu ise şöyle:

Mine Tugay, Kenan Ece, Berk Pamir, İştar Gökseven, Mazlum Kiper, Funda Postacı, Arda Esen, Selin Ortaçlı, Eser Eyüboğlu, Erdem Baş, Ahmet Burak Bacinoğlu, Ceren Demirel Filiz Uysal, Cansu Kurgun.

Kalp Hırsızı 31 Ağustos Pazar günü saat 20:00’de ATV’de yayınlanacak.

kalp-hirsizi-3

1.Bölüm Özeti:

Defne, Londra’da okuduğu yıllarda âşık olur ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Âşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terk ettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar.

Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işleten Tekin, bir gece Defne’nin evine girer.

Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılaşacağından habersizdir. Tekin, antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanır. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur.

Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]