Atalay Demirci Ankara’da gözaltına alındı

Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla Türkiye’nin gündemine giren komedyen Atalay Demirci’nin Ankara’da gözaltıan alındığı haber veriliyor. Habertürk’ün haberine göre; FETÖ’ye yakın isimler Enes Kanter ve Hakan Şükür ile yazışmaları ortaya çıkan komedyen Atalay Demirci Ankara’da gözaltına alındı.

Twitter hesabı hacklenen Atalay Demirci’nin Hakan Şükür ve Enes Kanter ile yaptığı konuşmalar yayınlanmış ve medyanın gündeminde bomba etkisi yapmıştı. Yazışmalarda Atalay Demirci’nin Enes Kanter’e, 29 Temmuz tarihli gönderdiği mesajda “Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar” dediği iddia edilmişti.

ACUN ILICALI ATALAY DEMİRCİ’Yİ SİLDİ 

Yapımını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasında birinci olarak ünlenen Atalay Demirci’ye bir darbe de Acun Ilıcalı’dan geldi.  Acun Ilıcalı, Demirci’yi bütün sosyal medya hesaplarından çıkarıp engelledi.

2013 yılında katıldığı ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasıyla şöhreti yakalayan Atalay Demirci, birçok stand-up gösterisinde yer aldı ve ‘Güvercin Uçuverdi’ adında bir de film çekmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]