Astrolog Filiz Özkol’dan 28 Kasım – 5 Aralık haftalık burç yorumları ve Yeniay etkileri

Yeni bir haftaya başlıyoruz. Yay burcunda bu hafta Salı günü Yeniay gerçekleşiyor. Hangi burcu bu hafta ne bekliyor? Burçların hatfalık yorumlarını ünlü astrolog Filiz Özkol farkıyla ve yorumuyla sitemizden takip edebilirsiniz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta neler bekliyor. Burçların riskli ve şanslı günleri neler, Burçların gezegen hareketlerine göre dikkat etmesi gereken çok önemli tüyolar yine haberimizde… 28 Kasım haftasında burçlara göre haftalık astroloji yorumlarını kaçırmayın… Filiz Özkol haftalık burç yorumlarını her hafta düzenli olarak M.bey’den takip edebilirsiniz.

FİLİZ ÖZKOL 28 KASIM-5 ARALIK BURÇ YORUMLARI VE YENİ AY ETKİLERİ 

Güneş Ve Satürn Yay burcunda ilerliyor. Plüton ve Venüs 3 Aralık’ta Merkür Oğlakta ilerlemeye başlayacak. Mars Kova Burcunda ilerlemeye devam ediyor. Yenilikler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. İçselliğinizi sorguluyorsunuz. Sistem sizin için çok önemli. Eski hatalardan ders almaya başladınız. Sadece kendinize güvenecek olaylar sizi bekliyor. Aşk hayatınız ciddiyet içinde gereken şartlarla sınırlanacak. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen bir çok olayın, nedenini araştırabilirsiniz. Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, Olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Arkadaşlarımızla aramızda gelişen duygusal bağlarımız bizi olumsuz etkilemesine izin vermemeliyiz. Yüksek ve güçlü duyguların hakim olduğu bir dönem. Her şeyin en iyisini istiyoruz.

KOÇ

koc-burcu-erkeginin-hoslandigi-kadin-tipi-5419

Kişisel özgürlüğünüzü ve hiçbir şeye bağlı olmadan kendi inisiyatifinizle hareket edeceksiniz. İşbirliği yaparak sonuçlandırmaya çalıştığınız olaylar geri planda kalacak olmasına rağmen, hala çevrenizin desteği önemini koruyor. Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Kafanıza koyduğunuz bir konuda yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde enerji yoğunluğu yayacaksınız. Dostlar arasında yanlış anlaşılmalar ve tartışmalara dikkat etmelisiniz. Bazılarınızın çocuklarıyla problemleri olabilir. Aşk yaşamınız ve parasal konularınızın gelişimi paralellik arz ediyor. Bazılarınız, aradıkları ilişki fırsatını çalışma ortamında bulacaklar. İkna kabiliyetinizin yüksek olmasına rağmen, düşüncelerinizi soğukkanlı bir şekilde anlatarak olaylara yaklaşmalısınız. Maddi konularda şartlarınızı zorlamak ve kendinize yeni konumlar gündeme getirme konusunda, her zamanki gibi savaş veriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.. Detaylar önemli olacak.

BOĞA

boga

İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz.. Bu dönemde; ilişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda duygusal bir birliktelik doğabilir. Aşkla işi karıştırma dönemindesiniz. Sosyal yaşamı sevmenize rağmen, bazen gereksiz ilişkilerin ortasında kendiniz bulabilirsiniz. Sınırlarınızı çizmeyi başarabilirseniz, başınızı ağrıtan aşklarda olmaz. Cömert bir yapınız olduğu gerçek. Üstelik yaşamınızı güzelleştirmek adına hiçbir eğlence ortamını kaçırmazsınız.. Sonuçta kabaran masraflar başınızı ağrıtır. Aile içinde sorunları büyütmemek adına sürekli kontrol altında tutarak bastırdığın bazı konular açığa çıkabilir. Duygularınıza gerekli disiplini sağlamak için kolları sıvamalısınız. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayarak, zor şartlarda kazanım yeteneği sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız..

İKİZLER

ikizler-burcu-gunluk-ask-yorumu-750x480

Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Saygı çerçevesi içinde başaracağınız işler daha ileride sizin için önemli tecrübe portföy’i oluşmasına neden olacak. İşle aşk’ın birbirine karışması sizi yormayacaktır. Siz bu dönem içinde, duygularına belli bir disiplin getireceksiniz. Partneriniz bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Çevrenizin kafasını oldukça karıştıracaksınız. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. Değişik fikirlere sahip arkadaşlarınız olacak. Maddi konularda para kazanmanızı sağlayacak yakın ilişkilerinizi kullanacaksınız. Güneş ve Jüpiter büyük bir etkileşim içindeler. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. . Merkür geri hareketini yapıyorum.. Ailenizle ilgili sorunlara el atmalısınız. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Verilmiş sözlerin yerine getirilmemesi canın sıkacaktır. Mevcut koşullarınızı korumalı ve yeni bir atılım için beklemelisiniz. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Yakınlarınızın birinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.

ASLAN

aslan

Jüpiter ile Güneş de size gereken desteği ve gücü verecektir. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Yaşadığınız bir aşka varsa; aranızda geçmişten kaynaklanan sorunlar söz konusu.. Konularla ilgili konuşmalar sizi yoracak. Artık gurur yapacak olayları bir kenara atmalısınız.. Olaylara yaklaşım tarzınızı partnerinizin onaylamasını bekliyorsunuz. Karşı tarafla aranızda bazı güç oluşumu içinde olacaksınız. Kişisel çekim gücünüz çok fazla. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bekliyor. Bu dönem Jüpiter size dost edinmek, dost kalmak için, hayatınızı kolaylaştıracak. Kariyerinizle ilgili yaptığınız ve cevap alamadığınız önemli yazışmalara, bu dönem içinde yanıt alırsanız, şaşırmayın.. Yine, kardeşlerinizle ilgili mevcut olan sorunları çözmek için gerekli donanıma sahipsiniz. Kişiselliğiniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Bireysel arzularınız ön planda olmasına rağmen, aktivitelerinizde dostlarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Müdahale gerektiren tüm işlerde kendi çabalarınızla başarılı olacak ve günlük rutin çalışmalarınızı istekleriniz dahilinde gerçekleştireceksiniz.

BAŞAK

basak-burcu

Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz

için önemli olacak. Gecikmiş işlerinizi tamamlamak için, önünüze çıkacak fırsatları yeniden gözden geçirmelisiniz. Çevrenizle bir uyumsuzluk söz konusu. Yakın ilişkilerin ön plana çıkmasını sağlayacak. Çözüme ulaşması gereken sorunlar gündeme gelirken, geçmişte biriktirdiğiniz sorunları ebeveynlerinize karşı açığa vurabilirsiniz. Bu arada, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan ara buluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Yakın bir akrabanızın eski bir sorunu sizi yeniden öfkelendirecektir. Çalışmalarınızı ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Zararlı konumlardan kendinizi korumalısınız. Birlikte olduğunuz kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken birçok zincirleme iş olacak. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken, ilişkilerinizi denetlemek zorundasınız. Baskıcı tavırlarınızın onları üzmesine rağmen, siz hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz.

TERAZİ

terazi-burcu-kadininin-ve-erkeginin-ozellikleri-300x225

Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu dönem, düşünceler arasında kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. Artık, her şeyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz. Kardeşler ve yakın akrabalarınızla geçmişten kaynaklanan eski sorunların yeniden gündem kazanmasıyla, ilişkilerinize daha akılcı ve mantıklı bir şekilde bakacak olumlu veya olumsuz sonuca gideceksiniz… Başarmanız gereken çok iş gündemde.. Ailenize ispat etmeniz gereken çok şey var. Annenizle aranızda duygusal bağlarınız gündeme gelecektir. İçsel enerjinizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Taşınma olayları yaşıyor ve eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, gezegenler size istediğiniz desteği verecektir. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Zihinsel anlamda potansiyeliniz güçlenecek ve sorumluluk duygunuz artacak. Uzak yollar ve yurt dışı ile ilgili önemli haberleriniz kafanızı meşgul edebilir.. Dikkatli hareket etmelisiniz.

AKREP

akrep-burcu

İşinizle ilgili güvensizlik duygularınız yüzünden başkalarından onay bekleyebilirsiniz. Hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz. Tüm bunlar şartlarınızın değişime uğrayacağı sinyallerini vermektedir. Yollarla ilgili beklediğiniz projeler gündeme gelecektir. Beklenti içinde olduğunuz miras veya bir para meselenizde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, tercih yapmak zorunda kalabilir ve güç durumlarda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizin yeniden gözden geçirirken, duygularınızda geri sayıma geçeceksiniz. Huzursuz olduğunuz bir konudan kaçmak isterken, başka gereksiz bir konu üzerine takılarak kendinizi hırpalayabilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylara karşı, takıntı derecesinde kendinizi haklı gösteren değişik yorumlar getirecek, düşüncelerinize hiçbir şekilde sınır koymak istemeyeceksiniz.. Size her alanda yardım edecek kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; yalnız kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Enerjinizin düşük seyredebilir.

YAY

55p_if1h

Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Karşılaştığınız ters durumlardan etkilenmemek için, aklınız doğru bir şekilde kullanmak, beklediğiniz başarıyı getirecektir. Ev ortamında fevri hareket etmekten vazgeçmeli ve ani tepkiler vermemelisiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin tepkisini alabilir, ailenizin geleneklerine ters hareket edebilirsiniz. Onların davranışları size fazla kuralcı ve disiplinli gelecektir. Yakın çevre ilişkilerinizdeki sorunlar aile içi tartışmalara neden olabilir. Sosyal ilişkilerinize yeni bir düzen getirecek. Dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. . Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Zodiac Signs

Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Güç ve İsteklerinizle ilgili gizemli davranışlarınızla çevrenize yanlış imajlar vermeyin. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Çünkü, dostlarınızın davranışlarından bile çeşitli anlamlar çıkarabilir ve kendinizi kapatabilirsiniz. Bu nedenle, duygularınızı saklama gereği duyacak ve planlarını gizli yapmak isteyeceksiniz.. Karşınızdakilere söz hakkı vermeden, kendi düşünceleriniz doğrultusunda iddiacı olmayın. Bu nedenle farkında olmadan rizikolar yaşayabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinize iş icat etmekte üstünüze yok. Her taşın altından kalkıyor ve işinizi başarıyla yapıyorsunuz. Gizli takdirler sizin için. Finans konularda ketum olacağınız bir dönem..

KOVA

kova-burcu1

Süregelen bir aşk ilişkiniz varsa, ailenizin çıkaracağı pürüzlere karşı bu dönemde mücadeleci bir tavır takınacaksınız. Çevrenizdeki bazı kişilerin sizden sakladıkları düşünceleri keşfederek belki biraz üzüleceksiniz ama yapılacak bir şey yok. Bu dönem yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğunu göreceksiniz.. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme

geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunmalısınız. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz.. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için, çekimser tavırlarınızın altında, bazı şeyleri daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Kendi doğrularınız için savaş vermek isteyeceksiniz.

BALIK

21-kasim-2015-balik-burcu-yorumu-5140

Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Aktif bir imaj sergilemeniz nedeniyle, çevrenizdekiler sizin gücünüzden yararlanmak isteyebilirler. Eşit iş paylaşımları içinde görünseniz de, onlar üstü örtülü bir şekilde sizin himayenizdeler. Bu nedenle onlara karşı yapıcı tavırlar içinde olmalısınız. Aşk hayatınız ailenizin denetiminde gelişebilir .. anne ve babanızın düşünceleri çok önemli unutmayın. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Özellikle ailenizin yaşlı kişileri ile ilgili bazı sorunlar yaşarken, geleneksel davranışlar arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Çevrenizden yardım almak zorundasınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.. Çalıştığınız işinizle ilgili sorgulamalara başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]