Astrolog Filiz Özkol günklük burç yorumlarıyla Vatan/Makaron’da

Astroloji yazıları büyük bir ilgiyle takip edilen ünlü astrolog Filiz Özkol, Vatan gazetesinde… Özkol, astroloji ve burçlarla ilgili yazılarını bundan böyle Vatan gazetesinin eki Makaron’da kaleme alacak. Ünlü astroloğun ilk yazısı bugün Makaron’da yayınlandı.

Astrolojiye ilgi duyan okurlar Filiz Özkol’u hergün günlük burç yorumlarıyla Makaron’dan takip edebilecekler.

ÖZKOL’A YILIN ASTROLOĞU ÖDÜLÜ

Öte yandan geniş bir kitle tarafından yorum ve yazıları takip edilen Özkol’a astroloji ödülü verildi. Kaya Haber Ajansı, Filiz Özkol’u “Yılın Astroloğu” seçti.

FİLİZ ÖZKOL KİMDİR?

Astrolog, yazar ve de televizyon programcısı olan Özkol, İzmir’de doğdu. İzmir Eğitim Enstitüsü’nü bitirdi. 1990 yılından bu yana çeşitli dergi ve gazetelerde yazdı, televizyon programları yaptı.

1990 lı yıllarda radyo programcılığına başladı. Şiir ve sanat odaklı yaptığı yayınlar kısa sürede beğeni topladı. Radyo programlarına Astroloji Saatleri adı altında bir yenisini daha ekleyen Filiz Özkol, uzun yılları alan bir radyo programcılığı geçmişine sahip.

2000 yılında ise kariyerine astroloji ve insan ilişkileri konulu TV programları ile devam eden Özkol’un yayınlanmış 3 kitabı bulunuyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]