Aslışah Alkoçlar, Kerem Tunçeri ile yaş farkı hakkında konuştu

Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar, ailesinin Kerem Tunçeri ile ilişkisine karşı çıkmadığını söyledi. Türk sinemasının usta sanatçılarından Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile ayrılık kararı almış haber magazin medyasının dikkatinden kaçmamıştı. Aslışah Alkoçlar,  kısa bir süre sonra kendisinden 14 yaş büyük olan milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

YAŞ FARKI KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ

Aslışah Alkoçlar, önceki gün İstanbul Bebek’te görüntülendi. Alkoçlar, kendinden 14 yaş büyük olan basketbolcu Kerem Tunçeri ile ilişkisi hakkında magazin muhabirlerine açıklamada bulundu.

Aslışah Alkoçlar,  “Ben 23 yaşındayım, kararlarımı kendim veririm ve ailem de her zaman kararlarıma saygı duyar.” şeklşnde açıklamasıyla Kerem Tunçeri ile ilişkisinin önünde engel bulunmadığını ifade etmiş oldu.

İkili magazin medyasında  yaş farkı konusuyla ilgili olarak gündeme gelmiş ve Aslışah Alkoçlar’ın ailesinin yaş farkından dolayı bu ilişkiye sıcak bakmadığına yönelik dedikoduları çıkmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]