Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri’nin ayrılığının nedeni anlaşıldı

Kerem Tunçeri ile Aslışah Alkoçlar arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Ünlü çift 1.5 aylık ilişki sonrasında ayırlıdılar mı? Kerem Tunçeri ve Aslışah Alkoçlar bir fotoğraf nedeniyle mi ayrıldılar? Ayrılığın arkasındaki sır ne?

Ünlü sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’in torunu, Gülşah- Ender Alkoçlar’ın kızı olan Aslışah Alkoçlar ile ünlü basketbol oyuncusu Kerem Tunçeri yaklaşık 1,5 aydır aşk yaşıyorlarda. Gözlerden uzak kalmaya çalışan ve her seferinde objektiflerden kaçan ünlü çiftten bu kez de ayrılık haberleri gelmeye başladı. Birbirlerini Instagram hesaplarından takipten çıkaran ünlü çift neden ayrıldı?

Posta’da yer alan habere göre; Kerem Tunçeri, Aslışah Alkoçlar’ın kendisini bırakıp arkadaşları ile önce Fethiye ardından Yunanistan’ın Mikonos Adası’na gitmesinin ardından kavga çıkartıp küstü. İkilinin bu olay sonrasında ayrıldığı haberde yer alıyor.

 

en sevdiklerimle bir kac eksik var ama zaten bu arabaya sigamazdik 🙂

Aslışah Alkoçlar (@aslisah.alkoclar)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ardından da Aslışah Alkoçlar’ın sosyal medya hesabında paylaştığı “Bulursun ararsan hata, her ölçer biçersen cefa…” not dikkati çekti. Haberde ayrıca Kerem Tunçeri’nin çok kıskanç olduğunun ve herşeyine karışarak müdahale ettiği iddia ediliyor.

Hatta Aslışah Alkoçlar’ın yakın bir arkadaşına, “Ben özgürlüğüme düşkünüm. Kerem babamın, annemin karışmadığı şeylere bile müdahale ediyor. Ya bu huylarından vazgeçecek ya da benden vazgeçecek” dediği belirtiliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]abey.com