Aslı’nın Murat Boz’u neden affettiği ortaya çıktı!

Murat Boz ve Aslı Enver aşkında gelinen son nokta ne oldu? Bir dargın bir barışık ikiliden son haberler geliyor. Ayrıldıktan sonra beraber görüntülenen ikili arkadaş olduklarını üstüne basa basa belirtseler de son gelen duyumlara göre ikili yeniden aşk yaşamaya başladı! Barışmaya vesile olan videoda neler vardı?

Arkadaşlarının Aslı Enver için hazırladığı ve “Murat’ı affet” diye seslendiği özel video magazin gündeminin de konusu oldu. Videoda Murat Boz’un Aslı Enver için bestelediği bir şarkı olduğu ve bu şarkıyı dinleyen Aslı Enver’in barışma kararı aldığı iddialar arasında… Peki ikili gerçekten barıştı mı?

İstanbullu Gelin adlı dizide Süreyya karakteri ile bir kez daha gönülleri fetheden güzel oyuncu Aslı Enver, Murat Boz ile yeniden birlikte mi? Magazin kulislerinde konuşulanlara göre; Aslı Enver Murat Boz’u affetti. Çifti tekrar yakınlaştıran ise bir video imiş. Murat Boz’un ayrıldığı sevgilisi Aslı Enver’e doğum günü sebebiyle bir özür videosu hazırladığı ve bu video sonrasında Enver ile Boz’un Suadiye’de bir araya geldiği yine söylentiler arasında yer alıyor.

Videoda arkadaşlarının güzel oyuncuya “Murat’ı affet!” diye seslendiği ve sonunda Murat Boz’un, Aslı Enver için bestelediği şarkının yer aldığı belirtiliyor. Görünen o ki; bu şarkı ve video Enver’in gönlünü almaya yetti ve çift yeniden aşk yaşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]