Aşkın Bedeli’nin “hala”sı neden değişti?

Düş Gezginleri’nin yapımcılığında çekilen ve Star’da hafta içi hergün saat 12:30’da ekrana gelen Aşkın Bedeli’de oyuncu değişikliği…

Dizinin kadrosuna sonradan dahil olan ve Sedef’in düştüğü hapishane koğuşunda “Hala” karakterini canlandıran Gamze Gözalan, dizi kadrosundan ayrıldı.

gamze-gozalan

Sedef’e hapishanede türlü işkenceler eden Hala karakterini oynayan Gamze Gözalan’ın neden kısa süre içinde dizinin kadrosundan ayrıldığı konusu netlik kazanmazken muhtemelen oyuncunun yapım şirketi ile yaşadığı sorundan dolayı kadrodan çıkarıldığı yorumları yapılıyor.

AŞKIN BEDELİ’NDE NELER OLACAK?

Nihat sonunda Şimal ve Hikmet’in karşısına çıkmaya karar veriyor.

Uğur’la telefonla konuşurken yakalanan Sedef, Hala tarafından Mahmut’a teslim edilir. Zor durumda kalan Sedef, Mahmut tarafında hücre cezasına gönderilir. Hala ve Fatma, Sedef’le ilgili iğrenç planlarını Mahmut’a açıklarlar. Poyraz ve Rüstem’in kapışması büyük bir felakete sebep olmak üzeredir. Poyraz, canı pahasına, Sedef’ten başka hiç kimseye bağlı olmadığını ispat eder.

Rüstem’in Poyraz’ın canına kast etmesiyle yüreği ağzına gelen Şimal’e bir darbe de Nihat’tan gelir. Nihat, sonunda Şimal ve Hikmet’in karşısına çıkmaya karar vermiştir. Arkasında Rüstem’i alan Betül ise hayatı Zehra’nın burnundan getirmeye başlar.

Yaman’ın kendisiyle uğraşması Emir’in sabrını taşırmıştır. Yaman, Emir’i ortadan kaldırmanın her şeyi bitirecek tek çözüm olduğunu düşünmektedir.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]