AŞKIMI YAZSAM KİTAP OLUR: AŞK-I SAPPHIRE

Sapphire Çarşı, Sevgililer Gününün yaklaştığı bu günlerde özgün bir sevgililer günü etkinliğiyle ziyaretçilerine aşkı yaşatıyor. Aşk-ı Sapphire “Aşkımı Yazsam Kitap Olur” sloganıyla Sapphire Çarşı ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Ziyaretçiler sevgililerine, çocuklarına, ailelerine ve hayata olan aşklarını anlatan mektuplarını yazıyorlar ve Sapphire Çarşı’da bulunan Aşk-ı Sapphire mektup kutusuna atıyorlar. 1-14 Şubat tarihleri arasında devam edecek etkinlik boyunca ziyaretçiler mektuplarını iletişim bilgilerini de içerecek şekilde avmde bulunan mektup kutusuna atabilecekler.

Atılan tüm mektuplar değerlendirildikten sonra seçilen en güzel aşk mektupları, “Aşk-ı Sapphire” ismiyle basılacak kitapta yerini alacak. Kitapta mektupları yayınlanan mektup yazarları Seyir Terası’nda düzenlenecek kokteyl ile aşklarını kutlarken kitaplarına kavuşacaklar.

Görsel

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM…

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor. Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

Sapphire Çarşı’ya Anadolu Yakası da dahil şehrin her köşesinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. 4. Levent-Çeliktepe çıkışından direkt bağlantıya sahip Sapphire Çarşı, şehri birbirine bağlayan en önemli yollara yakın konumuyla da size sadece birkaç dakika uzaklıkta. Ücretsiz otopark hizmeti de sunan İstanbul Sapphire, alışverişte ayrıcalığı yaşamak isteyen herkesi bekliyor…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]