Yazarlarımız

Aşkı yaratan doğal pozitif enerji taşları

Aşk hissedilmeye başladığı andan itibaren kişilerde zihin, beden ve ruhda güçlü dönüşümler yaratır.

Aşk, karında kelebeklerin uçuştuğu aşkın bir mutluluk halidir. Hesapsız, kitapsız, plansız düşersin aşka. Aşkı başlatan kalp gibi görünse de aşk kalp ile sembolize edilse de ; aslında ilk titreşim ruhun gümüş kordon ile bağlı olduğu hara bölgesinde harlanır bu ateş.

Tüm vücutta tatlı bir telaş, büyük bir yaşam sevinci tarifsiz mutlulukla  kalpte kendini aşkın derin sularına bırakır kendini.

Aşkı güçlü kılan sihirli yaratımları öğrenmek ve neşe ihtişam içinde bir aşkı ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise bilinçaltında bu derin sulardaki titreşim yaratımı başlamıştır. Bu yaratımları yaparken pozitif enerji taşlarını yani yüksek titreşimleri olan ve enerji yaratan doğal taşlar size katkı sağlayıp içerisindeki minerallerden destek alabilirsiniz. Nasıl mı?

1.Aşkı isterken söylemlerinize dikkat edin

Güzel bir aşk yaşamak herkesin hakkı ve siz bunu gerçekten hak ettiğinize inananın ve isteklerinizi belirtirken tek tek bunu dile getirin.

Eğer “beni deli gibi seven birini istiyorum” diyorsanız tek taraflı bir ilişki yaratmış olursunuz. Doğru söylem;  “hem benim seveceğim hem de beni sevecek bir insanın hayatımda olmasının nasıl bir his olduğunu biliyorum” diyebilirsiniz. Kişinin kendini ifade etmesini artıracak olan Amazonit taşı boğaz çakranızı da dengeleyecek ve söylemlerinizi kontrol edecektir. Doğru söyleme eşlik eden ve tüm bedeninizde hissettiğiniz sevgi duygusu yaratımınızı güçlendirecektir.

2.Aşk konusunda yarattığınız yargılara dikkat edin

Çekim yasası gereği daima kınadıklarınız, yargıladıklarınız, korktuklarınız ve negatif inançlarınız önünüze gelir. Eminim her biriniz bunu bir şekilde deneyimlemişsinizdir. Aşk dahil sorununuz olan hangi konuyla yüzleşmekten kaçınıyorsanız bunun için duygusal güveni arttıracak ve nötr olmayı sağlayacak Krizokol taşıdır.

3.Geçmiş karmalarınızdan arınmaya niyet edin

Atalarımızdan sadece fiziksel beden genlerini almayız. Onların yaşamlarında yaşadıkları olumlu ve olumsuz yaşam izlerini de alırız. Anne ve Babamızın atalarından gelen tüm yaşamlardaki aşk ve sevgiye dair yeminleri, olumsuz düşünce kalıplarını, hatta atasözlerimizi ( aşıklar kavuşamaz, çok muhabbet tez ayrılık getirir, aşık olma yanarsın, bekarlık sultanlıktır..vs) iptal ederek Varasit taşı ile derinlerde ki genetik blokajları pozitife dönüştürebilirsiniz.

4.Aşkı bulmak için önce kalbinizi acıtan her şeyi ve herkesi affedin

Affetmek koşulsuz ve sınırsız sevginin önünü açan en önemli eylemdir. Kalbi hafifletir, ruhu özgürleştirir, yaşam enerjinizdeki  kaçakları sona erdirir ve bilinç altında nöronlar arasında oluşmuş negatif yolları silerek pozitif yeni yollar yaratır. Evren, boşluğu sevmez ve boşalan negatif duyguların ( öfke, nefret, üzüntü, acı vs.) yerini sevgi alır. Negatif duygu, düşünce, kalıp, yargı ve inançlarınızdan sizi pozitife dönüştürüp özgürleştirir. Rodokrozit  bu süreçte kalbinizi iyileştirmek için sizi sarıp sarmalayan şefkat veren bir taştır.

5.Kendini koşulsuz sev

Ne zaman ki beklentisiz sadece öncelik kendini sevmeyi başarırsın aşk sana o kadar koşulsuz olasılıklarla gelir. Sevgi , alma ve verme dengesinde dengede olma halidir. Aldığınız sevgi kadar vermeyi de başardığınızda sürprizler sizin mükafatınızdır. İşte sevginizde ve ilişkinizde dengeyi sağlayacak pozitif enerji yaratım taşı Pembe Kuvars’dır.

Doğadaki tüm mineralleri içerisinde barındıran rengarenk doğal taşlar yarattığı güçlü titreşimler ile enerjinizi değiştirir. Yeni pozitif enerjiler yaratırken zihin, beden, ruh dengesini sağlar. Doğru pozitif enerji için kullandığınız doğal taşlar vücudunuzun ihtiyacı olan mineralleri takviye ederken ilişkilerinizde ahenk, denge ve uyum yaratır. Sevgililer Günü’ne özel belirtiğimiz beş maddelik aşkın enerji yaratan önerileri; doğal taşlar ile birleştiğinde yaşamın birçok alanında güçlü dönüşüm mucizeleri ile sizi daha farklı kılar.

Enerji değişir her şey değişir ve unutmayın Sevgililer günü sizin kendinizi en çok sevdiğiniz her gündür. Har ateşini yakan siz olun.

NURAY BAYDAR/MEDYABEY

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün