Aşk Yeniden’in “Fadik”i İlkem Ulugün TRT Müzikte program sunacak-(M.Bey/Özel)

TRT Müzik’te yeni bir program başlıyor. Sunuculuğunu oyuncu  İlkem Ulugün’ün yaptığı Hayat Var adlı programda milyonların yakından tanıdığı müzisyenler  müzik dışında tutkuyla ilgilendikleri bir hobilerini anlatıyorlar.

Aktüel olarak çekilen programın yapımcılığını ve yönetmenliğini ise Birsen Hatipoğlu Yıldız üstleniyor.

Ünlü müzisyenlerin icra ettikleri sanatları dışında tutkuyla bağlandıkları, zaman ayırdıkları uğraşlarının ekrana getirileceği program sayesinde yaşamın çok yönlülüğü eğlenceli ve daha anlamlı hale getirmenin ipuçları izleyiciye aktarılacak. Hayat Var programı ile izleyiciler sevdikleri sanatçıları daha iyi ve yakından tanımaları mümkün olabilecek.

HAYAT VAR 26 MART CUMARTESİ TRT MÜZİK’TE

Milyonlarca hayranı olan ünlü müzisyenlerin fazla bilinmeyen özelliklerini ekrana taşımayı amaçlayan Hayat Var programının ilk konuğu ünlü klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici olacak.

hayat-var-trt-muzik

İLKEM ULUGÜN AŞK YENİDEN’İN FADİK’İ

Programın sunuculuğunu yapacak olan oyuncu İlkem Ulugün, Fox TV’de ekrana gelen Aşk Yeniden dizisinde “Fadik” karakterini canladırıyor. İlkem Ulugün, daha önce de; Güneydoğudan Öyküler, Önce Vatan, Sırat ve Huzurum Kalmadı adlı dizilerde rol rol oynadı.

İstanbul doğumlu olan Ulugün, aslında modern dansçı ve koreograf. Oyuncu, Avusturya´nın Salzburg şehrinde (salzburg experimental academy of dance) deneysel dans akademisinde eğitim aldı.

Hayat Var’ın ilk bölümü 26 Mart Cumartesi günü saat 10:45’te Trtmüzik kanalında olacak.

İşte, Fox TV’de yayınlanan Buğra Gülsoy ve Özge Prinççi’nin başrollerinde yer aldığı sevilen dizi Aşk Yeniden’de Fadik karakterini canlandırdığı sahne:

MEDYABEY/ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]