Aşk Yeniden’den Salı akşamlarına reyting darbesi

Salı geceleri yaşanan reyting rekabetine yeni iki dizinin nasıl etki edeceği büyük merak konusuydu.

Fox’un başrollerini Buğra Gülsoy ve Özge Özprinçci’nin paylaştığı Aşk Yeniden ve ATV’nin başrollerini Kadir Doğulu ve  Elçin Sangu’nun oynadığı Sevdam Alabora dizilerinin dün akşam yayınlanan ilk bölüm reyting performansları belli oldu.

Fox’un yeni ve iddialı dizisi Aşk Yeniden adeta Salı akşamlarına mührünü vurdu. Aşk yeniden Total’de 2. AB’de ise 1. oldu. Fox TV dizilerde yakaladığı başarının tesadüf olmadığını Aşk Yeniden’le adeta yeniden göstermiş oldu.

Diğer ilk üç program şöyle sıralandı:

Total’de 1. sırada Star’ın dizisi ‘Kaderimin yazıldığı Gün’, 2. sırada Fox TV’de ilk kez yayımlanan  ‘Aşk Yeniden’, 3. sırada Kanal D dizisi ‘Küçük Ağa’ yer aldı.

AB’de ise 1. ‘Aşk Yeniden’, 2. ‘O Ses Türkiye, 3. ‘Fatih Portakal İle Fox Ana Haber oldu.

ATV’de ekran macerasına başlayan Endemol’ün yapımcılığında çekilen ‘Sevdam Alabora ise ilk bölümde istenileni vermekten uzaktı. Sevdam Alabora,  Total’de 20. , AB’de ise 21. oldu.

Aşk Yeniden’in yapımcılığını Süreç Film’den İnci-İsmail Gündoğdu yapıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ersoy Güler var. Senaryo ekibinde ise Ersoy Güler- Ramazan Demirli- Gülbike Sonay Üte Ayık- Eda Tezcan gibi isimler bulunuyor.

Aşk Yeniden’in konusu:

Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Hikaye bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturuyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]