Aşk Laftan Anlamaz’ın 6. bölümünde Hayat ve Murat’ın haftasonu keyfi hüsranla sonuçlanıyor

Show TV’de yaz sezonunda ekrana gelen ve sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz, 3 Ağustos Çarşamba akşamı (bu akşam) saat 20:00’de 6. bölümüyle ekrana geliyor. Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümünde neler olacak? Hayat ve Murat’ın keyifli başlayan hafta sonu macerası nasıl sonuçlanacak? İşte, Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ’IN 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

 

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 6. bölümünde; Murat, Kerem ve Doruk, Cenk’in şikayeti üzerine geceyi karakolda geçirmek zorunda kalırlar. Yaşanan bu kötü olay, Hayat ve Murat arasındaki buzların daha da erimesini sağlar. Ayrıca Cenk’i köşeye sıkıştırıp, resimleri neden basına verdiğini de öğrenirler. Gerçekler ortaya çıktığında Murat, Didem’in anlaşmasını fesheder.

Aşk Laftan Anlamaz (2)

İpek’in babası sürpriz bir şekilde kızını ziyarete gelir. İpek her ne kadar heyecanlansa da babası sadece para istemek için gelmiştir. İpek parası olmadığını söylediğinde ise arabasını satmasını ister. Bunu öğrenen Hayat, arkadaşının durumuna dayanamaz ve sorunu halleder.

Hayat ve Murat bir fuar için seyahat etmek zorundadırlar. İş çıkışı yola koyulmak üzere sözleşirler. Murat evine gider, Hayat da yarım kalan işlerini hızlıca bitirmek üzere çalışmaya devam eder. Murat geri döndüğünde Hayat’ı bulamaz, çünkü Hayat asansörde mahsur kalmıştır. Bunun üzerine fuara gidemeyen ikilimiz Murat’ın evinde keyifli bir hafta sonu geçirmeye karar verir. Ta ki Didem başka sorunlarla gelene kadar.

İZLEYİCİNİN YAZ SEZONUNDA SEVDİĞİ DİZİLER ARASINA GİRDİ

Aşk Laftan Anlamaz (4)

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı “Aşk Laftan Anlamaz” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

 

 “Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Aşk Laftan Anlamaz’ın en son 6. bölüm 2. fragmanı yayınlanmıştı. İşte, o tanıtım:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]