Aşk Laftan Anlamaz hangi gün ekrana gelecek? İşte yeni gün!

Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yayın günü değişti. Eskiden Çarşamba günü ekrana gelen romantik komedi tarzı sevilen dizi Aşk Laftan Anlamaz bundan sonra hangi günlerde ekrana gelecek?

Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi yayınlanacak 17. bölümü ile artık her Cumartesi izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.  Bi Yapım’ın imzalı sevilen dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar’ın üstlendiği “Aşk Laftan Anlamaz”a yeni gününde Kertenkele, Tatlı İntikam, Kalbimdeki Deniz ve Seksenler ile yarışmaya hazırlanıyor.

Aşk Laftan Anlamaz son bölümünde neler yaşanmıştı? 

“Aşk Laftan Anlamaz”ın yayınlanan 16. bölümünde; Hayat ve Murat arasındaki tüm sırlar tek tek ortaya çıkmaya ve tüm sorunlar çözülmeye başlamıştır. Üstelik o akşam Murat ani bir kararla Hayat’ın avucuna bir de yüzük bırakmıştır. Geriye tek şey kalmıştır artık. Büyük yalanını açıklamak. Acaba Hayat bu yalanı Murat’a kendisi açıklayabilecek midir? Her şeye rağmen yan yanadır iki aşık. Sırlara, yalanlara rağmen adım adım mutluluğa yürümektedirler. Önlerine Haşmet dede dikilene kadar…

Aşk Laftan Anlamaz 15. bölümde neler yaşanmıştı? 

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 15. bölümünde; Hayat, ilk randevularından sebepsiz ayrılışını nasıl açıklayacağını düşünürken, Murat ve Doruk’un “Kutsal Çarşamba” hakkında konuştuklarını duyar. Kızlarla kafa kafaya verip bunu açığa çıkarmaya çalışırlar. Annesinin tüm sözlerine rağmen Hayat işten ayrılmayı reddeder. Bu yüzden Emine bir plan yapar. Hayat’ın sevdiği erkeği bulmayı kafasına koymuştur. Sarte’ye geldiğinde işler planladığı gibi gitmez. Üstelik Hayat’ın kimliği de şirkette bir yerlerde kayıptır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]