Aşk Laftan Anlamaz bu akşam neden yayınlanmadı?

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanacak mı sorusu şimdiden birçok kez soruldu. Dizinin Show TV’nin akışında bulunmaması izleyicileri şaşırttı. İzleyicilerin en çok sorduğu sorular arasında Aşk Laftan Anlamaz neden yayınlanmadı sorusu yer aldı.

Son bölümde Hayat ve Murat, Didem’in tüm oyunlarına rağmen çok iyi bir şekilde atış eğlencelerine devam ettiler. Hayat Murat’ın egosuyla dalga geçti. Murat ise Hayat’ın diliyle dalga geçince ortalık iyice karıştı. Murat ve Hayat’ın arasında geçen bu olayların ardından izleyiciler yeni bölümü merak etmeye başladı. Aşk Laftan Anlamaz bitti mi sorusu dizinin 20 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV’nin yayın akışında bulunmamasıyla iyice tırmandı. Peki merakla beklenen Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanacak mı? Dizinin muhtemelen ülkede gerçekleşen olaylardan ötürü yayınlanmadığı tahmin edildi. Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ NEDEN YAYINLANMADI

20 Temmuz Çarşamba akşamı 5. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Aşk Laftan Anlamaz’ın yayınlanmaması izleyicileri şok etti. Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin haftaya yeni bölümüyle ekranlara geleceği duyuruldu. 

SUNA DİDEM’DEN KURTULMAK İÇİN HAYAT’I ARADI

Suna, Didem’den kurtulmak için Hayat’ı arar. Murat’a bir kez daha yalan söylemek zorunda kalan Hayat, soluğu Suna’nın evinde alır. Didem’in yine bir olay yaratacağını düşünürken üzgün yüzüyle karşılaşır. Didem her şey için çok pişman olduğunu söyler ve Hayat’tan özür diler. Ertesi gün mutlu bir şekilde işe gelen Hayat, Murat’ın soğukluğuyla karşılaşır. Çünkü Hayat’ın dün söylediği küçük yalanı öğrenmiştir. Şimdi Hayat, Murat’ın gönlünü almaya çalışmaktadır.

DORUK VE MURAT KARŞI KARŞIYA GELDİ

Doruk, bir iş anlaşmasının ortasındayken, sözleşmedeki bir açığı fark eden Murat’la karşı karşıya gelir. İki kardeş ilk kez kavga ederler. Doruk son derece sinirlidir. Murat ise üzüntüsünü belli etmemeye çalışır. Didem’in doğum günü için tüm ekibin dahil olduğu bir etkinlikte, Murat ve Hayat aynı takıma düşerler. Didem’in Cenk adındaki arkadaşı ise sürekli Hayat’ın peşindedir. Durumu fark eden Murat iyice gerilir. Fakat Cenk pes etmez. Hayat kendini korumaya çalışsa da ondan kurtulamaz. Yanlış anlaşılmalar daha büyük gerilimlere sebep olacaktır.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AŞK LAFTAN ANLAMAZ KONUSU

Zengin senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. Sarsılmaz ailesinin veliahtı olan Murat Sarsılmaz bir gün sürpriz bir şekilde Hayat’la karşılaşır. Hayat Giresun’da dünyaya gelmiştir ve iki arkadaşıyla beraber yaşamaktadır. Murat ve Hayat’ın ilk karşılaşması biraz kavgalı olsa da daha sonra ikili arasında yaşanan olaylar işin seyrini değiştirir.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Oyuncular: Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Merve Çağıran, Özcan Tekdemir ve Demet Gül

Senarist: Nuray Uslu, Aylin Eren, Yusuf Kürşad
Yönetmen: Bahadır İnce
Yapımcı: Burak Sağyaşar

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]