Asena Atalay’dan eski eşi Caner Erkin’le ilgili bomba açıklamalar

Fenerbahçeli Caner Erkin’den boşanan Asena Atalay, evlilikleri ve mal paylaşımı konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı. Asena Atalay, Caner’le aramızda mal veya para konusu hiç konuşulmadı. Caner benimle para pul konuşsaydı bozulurdum” diye konuştu.

Kanaltürk’ten KanalD’ye transfer olan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu 2. Sayfa’nın bugünkü konuğu Fenerbahçeli ünlü oyuncu Caner Erkin’le boşanan Asena Atalay’dı.

Yakında Kanal D’de magazin programı sunmaya hazırlanan Asena Altay’ın Caner Erki n’le alakalı açıklamaları programa damga vurdu. Cner’le evlilikleri sırasında ve boşanma sürecinde sorun yaşamadıklarını anlatan Atalay, Caner’le iyi arkadaş olduğunu ve haftada 2-3 gün görüştüklerini söyledi.

Aralarında para veya malın sorun teşkil etmediğini anlatan Atalay, bütün mal varlıklarının oğulları Çınar için olduğunu dile getirdi. Kendisinin ve ailesinin maddi durumunun iyi olduğunun altını çizen Asena Altay, bugüne kadar hiç maddi sıkıntı çekmediğini itiraf etti.

Eski soyadını kıllanmasının büyütülecek bir şey olmadığını ifade eden Atalay, Caner’in soyadımı kullanma şeklinde bir talebi olmamasına rağmen kendi soyadını sevdiğini ve kullanmayı tercih ettiğini açıkladı.

Artık magazin programı sunacağını  söyleyen Asena Atalay, “Caner’le ilgili önüne bir aşk haberi metni gelirse okuyacak mısın?” şeklindeki soruya “Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner’in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam.” diye cevap verdi.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]