Arzu; Melek’i neden tehdit ediyor? Elif 370. bölüm özeti

Kanal 7’nin özellikle kadınlar tarafından sevilen ve merakla takip edilen dizisi Elif’te bu kez Arzu’nun Melek’i tehdit etmesi gündemde. Arzu Melek’i neden ve ne ile tehdit ediyor. Melek, Elif’i korumak için canla başla uğraşır peki başarılı olacak mıdır? Elif’i bekleyen kötü sürpriz nedir? Elif 360. bölümde yaşanacakların özeti M.bey.de.

Ekranların büyük ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam konfeksiyona giden Arzu, Melek’i tehdit eder. Elif için kaygılanan Melek, Elif’i Arzu’dan koruyabilecek midir?

ELİF 370. BÖLÜM (29 EYLÜL PERŞEMBE) ÖZETİ

Arzu, Melek’in karşısına çıkıp, ona olan tüm nefretini kusmuş ve intikamını çok acı bir şekilde alacağını söyleyerek tehditler savurur. Zaten Elif için endişeli olan Melek, diken üstünde yaşamaya başlar. Üstelik mahalleye dadanan gaspçı Suna’ya saldırıp parasını çalar. Bu durum Melek’i iyice telaşlandırır. Elif ise her şeyden habersiz Cevahir’in anlattığı yavru köpeği bulmak için sahafın bahçesine gider. Bahçede ise Elif’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de ekrana gelmeye devam ediyor. Elif dizisini gün gün Medyabeyden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]