Televizyon

ARKADAŞIM HOŞGELDİN KURTLAR VADİSİ PUSU’YA ZİRVE YALNIZLIĞINI UNUTTURDU

Her Perşembe Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve aylardır biletleri kapalı gişe olan, “Arkadaşım Hoşgeldin”, 17 Nisan Perşembe günü, reyting sıralamasında AB grubunda birinci sıraya oturarak önemli bir başarının altına imza attı. Program,  Total’deyse dördüncü sırada yeraldı.

17 Nisan Perşembe günü Total’de Kurtlar Vadisi 11.89 reyting ve 28.45 share alarak birinci oldu. Arkadaşım Hoşgeldin ise 5.36 reyting 18.66 share ile 4. olmuştu.

AB’de ise Arkadaşım Hoşgeldin 7.46 reyting, 25.36 share ile 1. olurken Kurtlar Vadisi 7.30 reyting, 17.84 share ile 2. olabildi.

“Share” olarak aradaki bariz fark dikkati çekti.

Bu sonuçlardan sonra Total ve AB’de zirvede yalnızlık yaşayan Kurtlar Vadisi’nin zirve yalnızlığı son bulacağa ve rekabeti uzun zamandır unutan dizinin Arkadaşım Hoşgeldin ile rekabet heyecanı yaşaması bekleniyor.

Her Perşembe Twitter tt’de üst sıralarda yer alan “Arkadaşım Hoşgeldin” yine çok konuşuldu! Yapılan analizlere göre sosyal medyada, 17 Nisan Perşembe günü en çok ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ konuşuldu.

Arkadaşım Hoşgeldin, Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmen ile birlikte her Perşembe akşamı 22:30’da Kanal D’de ekrana geliyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı