Arka Sokaklar’ın akıbeti belli oldu

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar’ın final yapıp yapmayacağı, yeni sezonda da devam edip etmeyeceği dizinin yapımcısı Erler Film’den yapılan açıklamayla ortaya çıktı.

Arka Sokaklar, yeni sezonda Kanal D’de değil başka bir TV kanalında izleyicisi ile buluşacağı haber veriliyor.

Medyada Arka Sokaklar’ın final yapacağı haberleri yer alıyordu. Üstelik Kanal D’nin resmi web sitesinde dizinin son defa ekranda olacağı açıklanmıştı.

Açıklama hem dizinin akıbeti ile ilgili bilgi verirken hem de projede yer alan oyuncuların durumuna ilişkin de yeni bilgiler içeriyordu.

 

Konuyla ilgili Arka Sokaklar’ın yapım şirketi Erler Film’den yapılan açıklama konuya açıklık getirmiş oldu.

İŞTE ERLER FİLM’DEN YAPILAN AÇIKLAMA:

Son bir kaç gün içinde medyada Arka Sokaklar dizisinin final yapacağı yazılıp konuşulmaktadır. Arka sokaklar önümüzdeki sezonda başka bir televizyon kanalında yayına devam edecektir.

Dizinin çok sevilen kahramanları şevket çoruh, Zafer Ergin, özgür ozan, alp korkmaz, figen evren, özlem çınar, dizinin çocukları (şimdi gençleri) ile, dizinin yönetmeni, yardımcıları, teknik ekiplerle eksiksiz yoluna devam edecektir.

Ayrıca diziye yeni katılacak önemli sanatçılar vardır. Macera – komedi tarzındaki dizimiz yeniliklerle büyük beğeni kazanacaktır.

Erler Film

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]