ARDA TURAN-SİNEM KOBAL AŞKINI BİTİRDİĞİ İDDİA EDİLEN ÜNLÜ OYUNCU KİM?

Evlendi evlenecekler derken Arda Turan-Sinem Kobal aşkın yeni  fırtınalara gebe. Son gelen haberler bir dargın bir barışık ilişkinin bundan sonra düzelmemek üzere bittiği yönünde. Oysa yakın geçmişe kadar ikilinin evlenecekleri tarihle ilgili haberler çıkıyordu.

Habertürk’ten Esin Övet’in yazısı ilişkinin bittiği iddialarını güçlendirecek kadar var. Hatta dahası bu ilişkinin bitmesinde oyuncu İdil Fırat’ın belli bir rolünün olduğu konuşuluyor. İddialara göre Arda Turan, İdil Fırat’la birçok kez beraber tatile bile çıkmış.

Magazin basınımız Arda Turan, Sinem Kobal ve İdil Fırat üçgeninde yine “bomba haber”lere gebe…

Esin Övet’in HT’deki o yazısı…

 

Günlerdir herkes Sinem Kobal’ın yeni saç modelini konuşuyor. Ve Arda Turan ile artık evlenmeyeceklerini de. Evet artık ben de ‘Bu konuyla ilgili bir şey yazmayayım, bir kelam etmeyeyim’ diyorum ama olmuyor.

Hatta bunların yalan yanlış olduğunu söyleyeyim istiyorum ama söyleyemiyorum. Arda Turan’ın İdil Fırat’la birlikteliğinin kesin olduğunu söylüyor bana en güvendiklerim. Hatta öyle ki İspanya tatillerini, tarihlerini bile veriyorlar.Buyrun bakalım. Ayıklayalım hep birlikte pirincin taşını. Nasıl çıkacağız işin içinden, neler olacak

bilemiyorum? Ben hepsini geçtim Sinem Kobal’ın duruşunu, tavrını takdir ediyorum. Tüm bunlara yaşanan her şeye kulaklarını kapatıyor gibi yapıyor. Üstelik çıkan bu haberler için “Yok böyle bir şey” diyerek elinden tutup çıkmayan bir nişanlısı var.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]