Arda Turan-İdil Fırat cephesinde neler oluyor

Bir dargın bir barışık aşk yaşadıkları iddia edilen Arda Turan-İdil Fırat cephesinden yeni haber var!

Arda milli takımla birlikte Hollanda’dayken, İdil Fırat önceki gün ünlü futbolcunun annesi Yüksel Hanım’la birlikte Emirgan’da kahvaltıdaydı.
Habertürk’ün haberine göre; Cumartesi sabahı buluşan İdil Fırat ile Arda Turan’a yıldız futbolcunun dayısı ve kuzeni de eşlik etti.

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, ikiliyle ilgili ilginç bilgileri kaleme almıştı.

İşte Cankurt’un o yazısı:

Sezen Aksu ile yaşadığı aşkla ünlenen, halen de Mehmet Ali Erbil’in ex eşi Tuba Coşkun’la flört eden işadamı Önder Fırat, hereketli özel hayatıyla bir dönem gündemi epey meşgul etmişti. Ancak öğrendim ki; Önder Bey, kızı İdil Fırat’ın aşk hayatıyla gündeme gelmesini hazmedememiş!

Bir süre önce Arda Turan ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren İdil Fırat, Arda’nın evinin sokağında çektirdiği fotoğrafları paylaşmış ama aşkı hakkında hiç konuşmamıştı. Geçenlerde; Fırat’ın bir süre önce Arda’dan ayrıldığı ve Arda’nın da Serenay Sarıkaya’nın peşine düştüğü yazılıp çizildi. Önceki gün de Fırat’ın Arda’ya misilleme yapmak için, Sarıkaya’nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy ile flört ettiği haberleri çıkınca Fırat bir kez daha aşk hayatıyla magazin gündemine gelmiş oldu. İşte kızıyla ilgili bu dedikodular ve çıkan haberler Önder Fırat’ı çileden çıkartmış!

ORTALIK DURULANA KADAR CEZA

Önder Fırat, kızına çok kızmış ve onu ev hapsiyle cezalandırmış. Kızının evden dışarı çıkmasını yasaklayan Önder Bey, ortalık durulana kadar da bu cezayı kaldırmayı düşünmüyormuş. İdil Fırat, şimdilik, internet ve telefon aracılığıyla arkadaşları ile hasret giderebiliyormuş. Bakalım bu yasak ne zaman kalkacak ve İdil Fırat tekrar sokağa çıkabilecek…

arda-turan-idil-firat

İDİL FIRAT KİMDİR?

Sezen Aksu’nun eski sevgilisi Önder Fırat’ın kızı olan İdil Fırat 4 sene Amerika’da George Washington DC Üniversitesi’nde uluslararası politika okudu. Şimdi de London School Of Economics Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine master yapıyor. Sosyetik güzel İdil Fırat, Sinem Kobal’dan ayrılan Arda Turan’la birlikteliğini gözlerden uzak sürdürüyor. İşadamı babası Önder Fırat’ın ilişkiye karşı çıkmasından dolayı Arda Turan ile Madrid’de buluştuğu iddia ediliyor. Futbol yaşamını İspanya’nın Atletico Madrid takımında sürdüren Turan’ın İspanya’da yaşamasından dolayı sık sık bu ülkeye giden Fırat’ın, bu birlikteliğin açığa çıkmaması için büyük çaba harcadığı konuşuluyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com